Як нарощувати нігті на тіпси?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13


Як нарощувати нігті на тіпси?

v Відео – “Як нарощувати нігті на тіпси”

Жінка, сама по собі, створення, практично, вчинене, однак, немає межі красі, і дівчата хочуть зробити себе все краще і краще. Так, візитна картка дами – її руки, вони завжди повинні бути доглянутими, з акуратними і підфарбованими нігтями. Однак не кожна дівчина може похвалитися природним красивим манікюром, багатьом доводиться вдаватися до різних засобів корекції. Так, одним з часто виникаючих питань в такій ситуації – як нарощувати нігті на тіпси, адже багатьом здається це дуже складним. Однак досвід показує, що при грамотному підході, проблем виникати не повинно. А ось, якщо майстер схалтурити, то тут вся робота піде прахом. Тіпси, самі по собі, є шматочками пластика, що імітують природну форму і зовнішній вигляд нігтя. Вони бувають прозорими, білими і з малюнком. Їх кріплять з одного боку на ніготь, з іншого покривають гелем.

Вибираємо форму і розмір

Для того, щоб знати, як наростити тіпси, їх необхідно, для початку, правильно вибрати. У кожному комплекті тіпс існує до десяти самих різних форм і розмірів. Серед такого різноманіття легко можна відшукати потрібну платівку.
Якщо ж нігті якісь особливі і підібрати потрібний варіант не виходить, то в крайньому випадку, можна брати такою, що виступає по краях, його після процедури можна буде підпиляти. Для того, щоб наростити тіпси, важливо ще й розуміти, що для кожного типу нігтів потрібен індивідуальний підхід. Тому щоб знати, як наростити тіпси, відео в інтернеті буде мало. Перший раз краще піти до професіонала. Однак, якщо нігті не хвилясті, правильної форми, то можна спробувати провести процедуру самої.

Клей для тіпс буває двох типів: рідкий і гелеподібний. Перший засихає майже моментально, 30-60 секунд буде цілком достатньо. Клей – гель, більш дорогий і більш універсальний варіант, саме він допоможе зрозуміти, як клеїти тіпси на складні нігті. Його застосовують, більшою мірою, коли нігтьова пластина не рівна, горбиста. Він затікає в ямки і створює, таким чином, рівну поверхню. При цьому не утворює крапельок і бульбашок, поверхня виходить прозорою, рівною і однорідною. Покривши ніготь клеєм, зверху накладається типса, вона повинна ідеально лягти на ніготь, лише в такому випадку пластина не буде заважати. Багато хто думає, як зробити тіпси самостійно, але виготовити її самим неможливо, необхідно купувати комплект. Попередньо кутикула обробляється размягчающім засобом. Так пластина ляже краще. Коли типса приклеїтися, на неї наноситься малюнок, а зверху лягає гель. Якщо малюнок не передбачений, то гель накладається на чисту поверхню. Перед нанесенням гелю тіпси необхідно скоригувати, прибрати зайву довжину, надати потрібну форму.

Як знімаються типи

Проте рано чи пізно може виникнути питання, як зняти тіпси, адже вони можуть набриднути, або, буває так, дівчині складно звикнути до них, і вона захоче позбавитися від проблеми. Для вирішення завдання знадобитися цілей арсенал різних спеціальних пилок. Вони бувають з напиленням різного розміру, більш грубі і більш тонкі. Для початку слід спеціальним розчинником видалити гель. Коли залишиться тільки типса, її обстригають щипцями з усіх боків. Залишається тільки маленька платівка, прилегла до нігтя. Її починають спилювати пилками до 80 грит, після переходять на 100, потім на 180. Коли розрізнити кордон свого і накладного нігтя складно, його змочують розчинником, так фактура виділяється чіткіше. Спилюють, поки не зійде вся типса. Після ніготь потрібно покрити спеціальним засобом.

Таким чином, стає зрозумілим, що накладні нігті, це не така вже й складне завдання, і при правильному підборі засобів і матеріалів з нею можна впоратися самостійно. Головне не поспішати і робити всю роботу послідовно, і ретельно. Адже якщо поспішати, типса приклеїтися не так, її доведеться спилювати, травмувати ніготь. Підходячи до процесу творчо і з розумом, все обов’язково вийде і, може, навіть з першого разу.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.