Як нарощувати нігті гелем?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13


Як нарощувати нігті гелем?

v Відео – “Як нарощувати нігті гелем”

Руки жінки розкажуть про неї дуже багато що і навіть про її становище в суспільстві. Тому кожній леді хочеться мати прекрасні, доглянуті і міцні нігті, але, на жаль, не всі можуть похвалитися такою красою. Ослаблені, легко ламаються нігті, доставляють багато неприємностей своєї власниці. Однак на сьогоднішній день, завдяки високому розвитку технологій у сфері здоров’я та краси, мати міцні і красиві нігті може кожна. Для цього потрібно всього лише наростити нігті і зробити їх чарівними.

Кожна жінка, нарощуючи нігті, вибирає у відповідності з власними вподобаннями їх довжину, форму і малюнок. Нарощені нігті – це один з кращих способів поправити або заховати дефекти власних натуральних нігтів. Також це універсальний засіб для приведення в порядок рук напередодні свята або якогось важливого заходу.
Як нарощувати нігті гелем в домашніх умовах? Цей процес нескладний і, при дотриманні техніки нарощування нігтів вдома, може стати альтернативою процедури в салоні.

Основним компонентом в технології нарощування є гель. Головна його перевага – здатність пропускати вологу і повітря. Ось чому нарощування нігтів саме гелем є практично нешкідливим, тому гель зовсім не впливає на природний розвиток росту нігтів. Ці властивості, а також універсальний склад гелю, не сприяють появі роздратувань і роблять його одним з найкращих в світі матеріалів для нігтьового нарощування.

Способи нарощування

Такі нігті нарощують на спеціальних пластмасових заготовках – тіпсах, які приклеюються до нігтя; на спеціальних формах (пластмасові, паперові або металеві заготовки, що піддягає під край нігтя) або вже безпосередньо на нігтях. За допомогою ультрафіолету, гель приймає форму досить міцного покриття на нігтях, вони стають блискучими і гладкими. Нігті, нарощені гелем, набагато міцніше природних, а метод нарощування – найбільш безпечний.

Матеріали для нарощування

Вам будуть потрібні наступні предмети: гель для моделювання, тіпси, ультрафіолетова лампа для полімеризації гелю, пензлик для гелю, тіпсорез, клей для тіпсів, знежирювачах, пилочка для нігтів і інструменти для манікюру. Як розумієте, кожен з цих предметів сьогодні можна дуже легко купити в спеціалізуються магазинах. А, можливо, навіть через Інтернет, з доставкою додому.

Технологія нарощування

Спочатку акуратно, за допомогою пилки, спилюємо верхній шар нігтя. Ця процедура потрібна для гарного зчеплення гелю з нігтем. Потім, підбираємо до кожного пальчику ненатуральні нігті – тіпси. Пам’ятайте, що, чим точніше ви підберете накладку за розміром, тим природніше будуть виглядати нарощені нігті. Накладемо трохи клею на внутрішню частину тіпсів і, прикладаючи до нігтя, добре притискаємо їх на 4-5 секунд, щоб клей підсох. За допомогою тіпсореза, підрівняти тіпси до необхідної довжини. Добре відшліфуємо пилкою краю штучних нігтів і наведемо їх до бажаної формі. Перехід від нігтя до тіпси шліфувати не потрібно.

Перейдемо до нарощування

Візьмемо гель і пензликом трошки перешкодимо його. Розмішуйте стільки гелю, скільки ви зможете використовувати в процесі нарощування. Набираємо на кінчик пензлика трохи гелю і, не поспішаючи, рівномірно, розподіляємо його по всій області тіпси і нігтя, не залишаючи пустот, щоб нарощених ніготь був правильної форми, рівним. Потім, для затвердіння гелю, кладемо руку під ультрафіолетову лампу на 3-4 хвилини. Також ви зможете подивитися, як нарощувати нігті гелем, відео загальнодоступно на Ютубі.

Гель на нігті накладаємо шарами, і черговий новий шар добре підсушуємо під лампою. Запам’ятайте, що, чим більше шарів ви покладете, тим міцніше буде ніготь, але і не потрібно перестаратися, так як дуже товсті нігті виглядають неестественно.В висновку потрібно провести знежирення нігтів. По закінченні гелевою полімеризації, на нігтях іноді залишається липкий шар, при контакті з яким, можуть залишитися на нігтях маленькі вм’ятини. Це дуже впливає на красу і блиск нарощені нігті. Для цього і використовується знежирювачах, за допомогою якого і усувається цей клейкий шар.

Іноді трапляється, що ніготь при нарощуванні виходить не дуже гладким, тоді візьміть пилочку і підрівняйте недоліки, а потім, знову ніготь покрийте шаром гелю і обов’язково знежирте. І ось, ваші красиві і довгі нігтики можете покривати лаком, яким захочете, або за допомогою різних матеріалів нанесіть оригінальний малюнок, ліплення, пилок і т.д. Щоб ваш ніготь послужив подовше, остерігайтеся прямих ударів. І якщо раптом ніготь трісне, то його потрібно буде замінити.

Який би ви метод не обрали для нарощування нігтів, при першому нарощуванні все ж варто звернутися до професіонала. У нього ви зможете подивитися, як правильно нарощувати нігті гелем, тонкощі техніки нарощування нігтів і тільки тоді зможете повторити таку процедуру в домашніх умовах.

Як правило, при перших пробах нарощування нігтів можна зіткнутися з такою проблемою, як відшаровування гелю. Це відбувається при неправильній підготовці пластини нігтя, використання крему перед процедурою. Для корекції проблеми необхідно охайно обпиляти нігті, очистити їх від кутикули, пошкоджений край нігтя потрібно підрізати під форму тіпс і нанести гель.Что стосується вибору, яким гелем нарощувати нігті, то найкращі результати дуже часто показує біогель (bio sculpture gel).


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.