Як нарощувати нігті акрилом?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13


Як нарощувати нігті акрилом?

vВідео – “Як нарощувати нігті акрилом”

Краса – це гармонія внутрішнього світу людини і зовнішніх даних. Від природи кожна людина гарний, але цього “даруванню” необхідний догляд. Однак стан організму не завжди залежить від людського фактору. Різні стреси, негода і т.д. можуть проявитися зовні, і, в першу чергу, страждають наші волосся і нігті, які стають ламкими і можуть придбати неправильну форму. А адже, незалежно ні від чого, багатьом хочеться мати довгі акуратні нігті. Про це й розповість стаття – як нарощувати нігті акрилом.

Цей спосіб нарощування найкраще підійде тим, у кого особливо чутлива і ніжна кутикула. Також, знаючи технологію того, як правильно нарощувати нігті акрилом, процедуру можна проводити і в домашніх умовах.

Отже, якщо ви зважилися самостійно наростити нігті, необхідно дотримуватися певної послідовності.

 • Ретельно вимити руки і обробити дезінфектором (найчастіше це спеціальний спрей). Потім, за допомогою великої пилки, необхідно зняти верхній нігтьової шар, в результаті чого, нігті повинні стати матовими. Далі видаліть пил.
 • Далі потрібно відсунути кутикулу.
 • На третьому етапі, на нігті, пензликом, наноситься праймер – спеціальний засіб, який забезпечує зчеплення між штучним і натуральним нігтем.
 • На палець надаватися форма, яка фіксується на внутрішню сторону нігтя (це, звичайно, не обов’язково, але так зручніше). Вигин форми повинен ідеально співпадати з лінією “усмішки” нігтя. Форму слід ретельно притиснути, щоб вона закріпилася. Між нігтем і формою не повинно залишитися жодного зазору. Тепер можна підкоригувати манікюрними ножицями те, що вийшло.
 • На серветку нанести знежирюючий засіб, яким потрібно протерти нігті. Дати висохнути.
 • Знову наноситься праймер. Праймер не повинен потрапити на форму або кутикулу, тільки на власний ніготь.
 • Кисть потрібно вмочити в мономер (рідину, яка, змішуючись з акриловою пудрою, перетворюється на масу, яка швидко твердне), потім в акрилову пудру. В результаті, утворюється кулька, який кладеться на перетин форми і нігтя по центру і розподіляється по вільному краю. Причому, рухи повинні бути не фарбувальні, а підштовхують, щоб не вийшли розводи. Акрил викладається в залежності від заздалегідь обраної форми і довжини.
 • Коли висохне акрил, форму необхідно зняти. Тепер можна приступати до вирівнювання поверхні. Спочатку обтачиваются бічні області, потім кінчик нігтя (при цьому, пилочку потрібно трохи нахиляти під кутом). Далі, зверху вниз від кутикули до бічних сторін, шліфується нігтьова поверхню.
 • Коли поверхня вирівняна, на неї наноситься масло для кутикули і шліфується. Це потрібно, щоб не залишалося подряпин від попереднього запіліванія. Щоб перевірити, наскільки добре зашліфувати ніготь, його повертають до світла. Якщо він блищить, можна приступати до наступного етапу.
 • І останній етап – нанесення прозорого лаку.
 • Все вище описане, є основним, але не єдиним способом, як нарощувати нігті акрилом. Відео можна знайти в інтернеті. Серед інших варіантів нарощування нігтів, крім акрилу, популярністю користується гель. То який з матеріалів краще вибрати? Наростити нігті гелем або акрилом? Насправді, не можна дати однозначну відповідь на дане питання. Що стосується корисності, ні гель, ні акрил позитивно не позначаться на натуральних нігтях. Твердження, що гель живить нігті – ні що інше як міф. Адже в гелі також містяться акрилати. Основна відмінність полягає в технології нарощування. Акрил – це матеріал, який засихає на повітрі, в той час як гель – твердне під дією ультрафіолету. Головною перевагою технології нарощування гелем є відсутність запаху в процесі нарощування. Однак по міцності, гель поступається акрилу. Ще одна не менш важлива гідність гелю полягає в тому, що при нанесенні, гель не утворює нерівностей, які потім доводиться довго відточувати, на відміну від акрилу, який сохне досить швидко. Характерні відмінності можна помітити після зняття лаку, під яким акрил тьмяніє і жовтіє. На гель, лак ніяк не позначається. Є ще питання ціни – акрилові нігті обійдуться дешевше.

  У будь-якому випадку, кожен сам вибирає, які нігті наростити. Природно, краще звернутися до професіоналів, які детально розкажуть про всі переваги та недоліки того чи іншого матеріалу.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.