Чому волосся в’ється?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13


Чому волосся в'ється?

Людська психологія, особливо, жіноча – загадка. Ось і, що стосується волосся – прямих і кучерявих – то ж уже багато років люди розібратися в цьому феномені природи ніяк не можуть. Усім тим, у кого волосся пряме, як соломка, хочеться, щоб вони закучерявилися в одночас. А ті, у кого на голові кучерики, мріють про рівною стрижці з прямим волоссям. А ось загадка природи – чому волосся в’ється, так і залишається багатьма нерозгаданою. Спробуємо разом розібратися в цьому цікавому питанні.

Кудрі в’ються, кучері в’ються

Ну, по-перше, кучерявість волосся передається у спадок. Так що, якщо у вас мама, бабуся і навіть прапрадід були кучерявим, то і вам і вашим дітям той же світить таке «щастя» на голові. Ну, а якщо кучерявого нащадків у вас в роду немає, то приготуйтеся все життя на бігуді спати, щоб милі кучерики на голові побачити.

Отже, чому стали витися волосся у людей? Для експерименту можна взяти по волосинці у двох людей з прямими і кучерявим волоссям. Тепер розглянемо все це під мікроскопом. Що ж ми побачимо? У власника прямого волосся, волосинка виявиться в перерізі круглої, а у кучерявого людини – перетин волоса буде явно сплощеним. Ось такі пояснення пропонують нам учені.

Були прямі, а стали кучеряві

А чому стали витися волосся у людини, яка завжди ходив і навіть народився з прямим волоссям? Все просто. Іноді волосся плекаєш і вони довгі прямі, а от, коли зробиш стрижку, то волосся ніби «підстрибують» і починають Кучерявий від легкості. У багатьох жінок, після хімічної завивки, волосся той же починають кучерявий.

Ну, і трапляється таке – було волосся кучеряве і, раптом, розпрямилися на очах! Чому волосся перестали витися на голові? Найчастіше випрямляє волосся забарвлення. Вона робить важчою волосся і змінює їх структуру. Багато шампуні і бальзами в наш час те ж володіють ефектом випрямлення волосся, тому купуючи засоби для волосся, уважно читайте анотацію до них.

Не потрібно засмучуватися, а то голова закучерявилися

Стан, структура та колір волосся, дуже сильно залежать від погодних умов та емоційного стану людини. Трапляється, що пережив чоловік якийсь сильний стрес, або переїхав жити в інше місто, і ось, будь ласка, стан волосся різко змінилося. Добре, якщо вони густіше і здоровіше стали, але ж найчастіше буває навпаки.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.