Що робити якщо шаруються нігті?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Що робити якщо шаруються нігті?

Якщо шаруються нігті, це говорить про те, що в організмі не вистачає вітамінів. Це перш за все вітаміни А, Е, Д і кальцій. Так само нігті можуть розшаровуватися через стреси. З проблемою расслаивающихся нігтів стикаються багато. Але з нею не так складно боротися.

(продовження…)

Що робити, якщо шаруються нігті?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Що робити, якщо шаруються нігті?

Доглянута дівчина завжди стежить за красою своїх ручок. А це значить, що її нігтики не тільки мають гарний манікюр, але і сяють здоров’ям. Здорові міцні нігті в наш час зустрічаються не на кожному кроці. Екологія, неправильне харчування і скажений ритм життя сучасної жінки – все це впливає на стан шкіри, волосся і нігтів.

(продовження…)

Як збільшити ріст волосся?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як збільшити ріст волосся?

Волосся з найдавніших часів уособлювали силу, статус і красу людини! Для сучасних чоловіків і жінок волосся і їх стан, немов візитна картка. Кожному від природи дано певний тип волосся, але вони повинні обов’язково бути здоровими і сильними. Проте всім знайома ситуація, коли волосся виглядає нездоровими, випадають, сильно січеться і ростуть дуже повільно, немов застигають на одній довжині. З цієї причини багато хто намагається знайти способи, як збільшити ріст волосся.

(продовження…)

Як доглядати за тілом?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як доглядати за тілом?

Тіло – це храм душі, а красива душа повинна жити в доглянутому тілі. Але як в умовах сучасного життя зберегти красу тіла? Пам’ятайте, що витончений силует і бархатиста, пружна і приємна на дотик шкіра – це не подарунок на все життя, а результат постійної турботи про своє тіло. Як доглядати за тілом?

(продовження…)

Як прикрасити волосся?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як прикрасити волосся?

Гарне волосся завжди були гідністю будь-якої жінки. Для укладання модельних стрижок не потрібно багато часу, тим вони і хороші. Власницям довгого волосся доводиться щодня вирішувати нехай невелику, але проблему – як прикрасити волосся.

(продовження…)

Як правильно доглядати за нігтями?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як правильно доглядати за нігтями?

? Відео – “Як правильно доглядати за нігтями”

Бездоганний образ дівчини не може бути завершений, якщо її нігті не доглянуті. Безліч дій протягом всього дня ми здійснюємо саме руками. Навіть в магазині після роботи, діставши гаманець із сумочки, всім в очі кидаються нігтики, тут вже не приховати обліз лак, численні задирки або зламані нігті.

(продовження…)

Як доглядати за волоссям?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як доглядати за волоссям?

Поговоримо в нашій статті про те, як доглядати за волоссям. Для того щоб робити це максимально ефективно, ви повинні знати свій тип волосся. Вже після цього, можна точно визначити, як правильно доглядати за волоссям саме Вашого типу.

(продовження…)

Як правильно фарбувати нігті?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як правильно фарбувати нігті?

v Відео – “Як правильно фарбувати нігті”

Для багатьох жінок манікюр – це звичайна справа, вони можуть його зробити, як самостійно, так і сходити до фахівця. А, інші, змушені постійно ходити в салон на манікюр, тому що вони не знають, як правильно фарбувати нігті, ніяк їм не вдається, красиво нанести лак.

(продовження…)

Яка зачіска підходить круглому обличчю?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Яка зачіска підходить круглому обличчю?

Перш ніж розповісти про те, яка зачіска підійде круглому особі, слід зрозуміти, яке ж обличчя слід вважати круглим. Отже, круглим можна вважати те обличчя, яке має однакову відстань як між лобом і підборіддям, так і між вилицями. Багато жінок турбуються через круглого обличчя, адже ідеальним прийнято вважати овальне. Однак, робити цього не варто, так як підкоригувати форму обличчя можна за допомогою правильно підібраною зачіски. Тому, зараз ми вам розповімо, які зачіски для круглого особи вам підійдуть.

(продовження…)

Як зробити квадратні нігті?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як зробити квадратні нігті?

Надати своїм нігтям доглянутий і стильний вигляд в домашніх умовах зовсім не складно. Але майте на увазі, що форма нігтів, на думку психологів, визначає характер людини. Так, наприклад, вважається, що власниці квадратних нігтів безстрашні, цілеспрямовані, незалежні і рішучі. Такій формі віддають переваги тільки лідери, натури цілеспрямовані і проникливі. Пам’ятайте про це, коли зважитеся на експеримент!

(продовження…)

« Попередня сторінка