Що робити якщо шаруються нігті?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Що робити якщо шаруються нігті?

Якщо шаруються нігті, це говорить про те, що в організмі не вистачає вітамінів. Це перш за все вітаміни А, Е, Д і кальцій. Так само нігті можуть розшаровуватися через стреси. З проблемою расслаивающихся нігтів стикаються багато. Але з нею не так складно боротися.

(продовження…)

Що робити, якщо шаруються нігті?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Що робити, якщо шаруються нігті?

Доглянута дівчина завжди стежить за красою своїх ручок. А це значить, що її нігтики не тільки мають гарний манікюр, але і сяють здоров’ям. Здорові міцні нігті в наш час зустрічаються не на кожному кроці. Екологія, неправильне харчування і скажений ритм життя сучасної жінки – все це впливає на стан шкіри, волосся і нігтів.

(продовження…)

Чому волосся в’ється?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Чому волосся в'ється?

Людська психологія, особливо, жіноча – загадка. Ось і, що стосується волосся – прямих і кучерявих – то ж уже багато років люди розібратися в цьому феномені природи ніяк не можуть. Усім тим, у кого волосся пряме, як соломка, хочеться, щоб вони закучерявилися в одночас. А ті, у кого на голові кучерики, мріють про рівною стрижці з прямим волоссям. А ось загадка природи – чому волосся в’ється, так і залишається багатьма нерозгаданою. Спробуємо разом розібратися в цьому цікавому питанні.

(продовження…)

Як зробити легкий манікюр?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як зробити легкий манікюр?

v Відео – “Як зробити легкий манікюр”

Можливість регулярно відвідувати манікюрні салони є далеко не у всіх. Але між тим, виглядати завжди красиво хоче кожна жінка. Легкий манікюр, відео уроки з яким удосталь представлені в інтернеті, привертає увагу багатьох жінок. Щоб досягти такого ж результату, необов’язково звертатися до майстра, зробити красивий манікюр можна і самостійно. Прочитавши наші поради, ви дізнаєтеся, як зробити легкий манікюр в домашніх умовах.

(продовження…)

Як зробити місячний манікюр?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

 Як зробити місячний манікюр?

v Відео – “Як зробити місячний манікюр”

Скоро весна і представницям жіночої статі просто необхідно виглядати надзвичайно. Цієї весни з’явилася модна тенденція в декоруванні нігтів. Як зробити місячний манікюр ми попросили розповісти одного з майстрів салону краси, адже кожній дівчині буде дуже корисно дізнатися, яким чином виконати місячний манікюр в домашніх умовах. Це значно економніше, ніж робити манікюр у салоні, і якщо призвичаїтися, можна оновлювати його так часто, як цього вимагатиме ваш настрій і фантазія.

(продовження…)

Як зробити манікюр з газетою?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як зробити манікюр з газетою?

v Відео – “Як зробити манікюр з газетою”

Може бути, ви вже бачили у своїх подруг незвичайний манікюр – на кожному нігтики незрозумілим чином акуратно написані дрібні газетні літери? Після порядком набридлих вже квіточок і стразиків, виглядає такий манікюр свіжо і оригінально. Але не треба думати, що зробити його можна тільки в косметичному салоні. Сьогодні ми розповімо вам, як зробити манікюр з газетою самостійно, в домашніх умовах. Незважаючи на те, що виглядає він вельми незвично, нічого складного в ньому насправді немає.

(продовження…)

Як можна вплинути на ріст нігтів?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як можна вплинути на ріст нігтів?

Кожна жінка зустрічалася з таким незручністю, як зіпсований манікюр. Наші нігті і так ростуть не швидко, ми їх вирощуємо, доглядаємо за ними, а вони ж несподівано починають слабшати і, як результат, ламаються. А після цього відбувається найстрашніше – ми починаємо вирівнювати всі нігті врівень з обламаними «товаришем».

(продовження…)

Як нарощувати нігті акрилом?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як нарощувати нігті акрилом?

vВідео – “Як нарощувати нігті акрилом”

Краса – це гармонія внутрішнього світу людини і зовнішніх даних. Від природи кожна людина гарний, але цього “даруванню” необхідний догляд. Однак стан організму не завжди залежить від людського фактору. Різні стреси, негода і т.д. можуть проявитися зовні, і, в першу чергу, страждають наші волосся і нігті, які стають ламкими і можуть придбати неправильну форму. А адже, незалежно ні від чого, багатьом хочеться мати довгі акуратні нігті. Про це й розповість стаття – як нарощувати нігті акрилом.

(продовження…)

Як нарощувати нігті гелем?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як нарощувати нігті гелем?

v Відео – “Як нарощувати нігті гелем”

Руки жінки розкажуть про неї дуже багато що і навіть про її становище в суспільстві. Тому кожній леді хочеться мати прекрасні, доглянуті і міцні нігті, але, на жаль, не всі можуть похвалитися такою красою. Ослаблені, легко ламаються нігті, доставляють багато неприємностей своєї власниці. Однак на сьогоднішній день, завдяки високому розвитку технологій у сфері здоров’я та краси, мати міцні і красиві нігті може кожна. Для цього потрібно всього лише наростити нігті і зробити їх чарівними.

(продовження…)

Як нарощувати нігті на тіпси?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як нарощувати нігті на тіпси?

v Відео – “Як нарощувати нігті на тіпси”

Жінка, сама по собі, створення, практично, вчинене, однак, немає межі красі, і дівчата хочуть зробити себе все краще і краще. Так, візитна картка дами – її руки, вони завжди повинні бути доглянутими, з акуратними і підфарбованими нігтями. Однак не кожна дівчина може похвалитися природним красивим манікюром, багатьом доводиться вдаватися до різних засобів корекції. Так, одним з часто виникаючих питань в такій ситуації – як нарощувати нігті на тіпси, адже багатьом здається це дуже складним. Однак досвід показує, що при грамотному підході, проблем виникати не повинно. А ось, якщо майстер схалтурити, то тут вся робота піде прахом. Тіпси, самі по собі, є шматочками пластика, що імітують природну форму і зовнішній вигляд нігтя. Вони бувають прозорими, білими і з малюнком. Їх кріплять з одного боку на ніготь, з іншого покривають гелем.

(продовження…)

« Попередня сторінка