Що робити якщо шаруються нігті?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Що робити якщо шаруються нігті?

Якщо шаруються нігті, це говорить про те, що в організмі не вистачає вітамінів. Це перш за все вітаміни А, Е, Д і кальцій. Так само нігті можуть розшаровуватися через стреси. З проблемою расслаивающихся нігтів стикаються багато. Але з нею не так складно боротися.

(продовження…)

Що робити, якщо шаруються нігті?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Що робити, якщо шаруються нігті?

Доглянута дівчина завжди стежить за красою своїх ручок. А це значить, що її нігтики не тільки мають гарний манікюр, але і сяють здоров’ям. Здорові міцні нігті в наш час зустрічаються не на кожному кроці. Екологія, неправильне харчування і скажений ритм життя сучасної жінки – все це впливає на стан шкіри, волосся і нігтів.

(продовження…)

Як доглядати за шкірою взимку?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як доглядати за шкірою взимку?

Зима, найкраща пора для того, щоб розглянути свої кошти за доглядом шкіри. В залежності від сезонів, шкіра не змінюється. Мінливий тільки сальний секрет, розширених пор, що є процесом терморегуляції функцій шкіри. Тому в даній статті ми розглянемо, як доглядати за шкірою взимку.

(продовження…)

Як зробити педикюр?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як зробити педикюр?

? Відео – “Як зробити педикюр”

Кожна дівчина бажає бути найпривабливішою, красивою, незвичайної і яскравою. Для того щоб втілити свої мрії в реальність необхідно прикласти деякі зусилля. Для того щоб виглядати надзвичайно, потрібно не тільки привести свою зовнішність у порядок, але і звернути увагу навіть на найменші деталі. Однією з головних, але деколи не помічаються деталей зовнішності, є педикюр.

(продовження…)

Які бувають кольору волосся?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Які бувають кольору волосся?

Колір волосся людини визначається наявністю в них меланінів: еумеланін (коричневий і чорний) і феомеланин (жовтий). Якщо еумеланіна більше, то колір волосся буде темний, а якщо більше феомеланіну, то волосся світле. На колір волосся впливає також кількість волосяних цибулин на голові. Найменша щільність волосяних цибулин буває у рудих, а найбільша – у блондинів. При неправильній роботі меланіну у людини-альбіноса волосся стають безбарвними, виникають інші фізіологічні порушення.

(продовження…)

Як зробити французький манікюр?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як зробити французький манікюр?

? Відео – “Як зробити французький манікюр”

Французький (або френч) манікюр за час свого існування став справжньою класикою. А з’явився він у 70-х роках минулого століття в Голлівуді. Основна його ідея полягає в тому, щоб фарбувати вільну частину нігтя в білий колір (не важливо, з внутрішньої або з зовнішнього боку), при цьому інша частина нігтя забарвлюється в природні тони (наприклад, рожевий або бежевий).

(продовження…)

Чому волосся в’ється?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Чому волосся в'ється?

Людська психологія, особливо, жіноча – загадка. Ось і, що стосується волосся – прямих і кучерявих – то ж уже багато років люди розібратися в цьому феномені природи ніяк не можуть. Усім тим, у кого волосся пряме, як соломка, хочеться, щоб вони закучерявилися в одночас. А ті, у кого на голові кучерики, мріють про рівною стрижці з прямим волоссям. А ось загадка природи – чому волосся в’ється, так і залишається багатьма нерозгаданою. Спробуємо разом розібратися в цьому цікавому питанні.

(продовження…)

Як зробити легкий манікюр?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як зробити легкий манікюр?

v Відео – “Як зробити легкий манікюр”

Можливість регулярно відвідувати манікюрні салони є далеко не у всіх. Але між тим, виглядати завжди красиво хоче кожна жінка. Легкий манікюр, відео уроки з яким удосталь представлені в інтернеті, привертає увагу багатьох жінок. Щоб досягти такого ж результату, необов’язково звертатися до майстра, зробити красивий манікюр можна і самостійно. Прочитавши наші поради, ви дізнаєтеся, як зробити легкий манікюр в домашніх умовах.

(продовження…)

Як зробити місячний манікюр?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

 Як зробити місячний манікюр?

v Відео – “Як зробити місячний манікюр”

Скоро весна і представницям жіночої статі просто необхідно виглядати надзвичайно. Цієї весни з’явилася модна тенденція в декоруванні нігтів. Як зробити місячний манікюр ми попросили розповісти одного з майстрів салону краси, адже кожній дівчині буде дуже корисно дізнатися, яким чином виконати місячний манікюр в домашніх умовах. Це значно економніше, ніж робити манікюр у салоні, і якщо призвичаїтися, можна оновлювати його так часто, як цього вимагатиме ваш настрій і фантазія.

(продовження…)

Як зробити манікюр з газетою?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як зробити манікюр з газетою?

v Відео – “Як зробити манікюр з газетою”

Може бути, ви вже бачили у своїх подруг незвичайний манікюр – на кожному нігтики незрозумілим чином акуратно написані дрібні газетні літери? Після порядком набридлих вже квіточок і стразиків, виглядає такий манікюр свіжо і оригінально. Але не треба думати, що зробити його можна тільки в косметичному салоні. Сьогодні ми розповімо вам, як зробити манікюр з газетою самостійно, в домашніх умовах. Незважаючи на те, що виглядає він вельми незвично, нічого складного в ньому насправді немає.

(продовження…)

« Попередня сторінка