Що робити якщо шаруються нігті?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Що робити якщо шаруються нігті?

Якщо шаруються нігті, це говорить про те, що в організмі не вистачає вітамінів. Це перш за все вітаміни А, Е, Д і кальцій. Так само нігті можуть розшаровуватися через стреси. З проблемою расслаивающихся нігтів стикаються багато. Але з нею не так складно боротися.

(продовження…)

Що робити, якщо шаруються нігті?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Що робити, якщо шаруються нігті?

Доглянута дівчина завжди стежить за красою своїх ручок. А це значить, що її нігтики не тільки мають гарний манікюр, але і сяють здоров’ям. Здорові міцні нігті в наш час зустрічаються не на кожному кроці. Екологія, неправильне харчування і скажений ритм життя сучасної жінки – все це впливає на стан шкіри, волосся і нігтів.

(продовження…)

Як нарощувати нігті на тіпси?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як нарощувати нігті на тіпси?

v Відео – “Як нарощувати нігті на тіпси”

Жінка, сама по собі, створення, практично, вчинене, однак, немає межі красі, і дівчата хочуть зробити себе все краще і краще. Так, візитна картка дами – її руки, вони завжди повинні бути доглянутими, з акуратними і підфарбованими нігтями. Однак не кожна дівчина може похвалитися природним красивим манікюром, багатьом доводиться вдаватися до різних засобів корекції. Так, одним з часто виникаючих питань в такій ситуації – як нарощувати нігті на тіпси, адже багатьом здається це дуже складним. Однак досвід показує, що при грамотному підході, проблем виникати не повинно. А ось, якщо майстер схалтурити, то тут вся робота піде прахом. Тіпси, самі по собі, є шматочками пластика, що імітують природну форму і зовнішній вигляд нігтя. Вони бувають прозорими, білими і з малюнком. Їх кріплять з одного боку на ніготь, з іншого покривають гелем.

(продовження…)

Як правильно робити манікюр в домашніх умовах?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як правильно робити манікюр в домашніх умовах?

? Відео – “Як правильно робити манікюр в домашніх умовах”

(продовження…)

Як збільшити ріст волосся?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як збільшити ріст волосся?

Волосся з найдавніших часів уособлювали силу, статус і красу людини! Для сучасних чоловіків і жінок волосся і їх стан, немов візитна картка. Кожному від природи дано певний тип волосся, але вони повинні обов’язково бути здоровими і сильними. Проте всім знайома ситуація, коли волосся виглядає нездоровими, випадають, сильно січеться і ростуть дуже повільно, немов застигають на одній довжині. З цієї причини багато хто намагається знайти способи, як збільшити ріст волосся.

(продовження…)

Як доглядати за тілом?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як доглядати за тілом?

Тіло – це храм душі, а красива душа повинна жити в доглянутому тілі. Але як в умовах сучасного життя зберегти красу тіла? Пам’ятайте, що витончений силует і бархатиста, пружна і приємна на дотик шкіра – це не подарунок на все життя, а результат постійної турботи про своє тіло. Як доглядати за тілом?

(продовження…)

Як прикрасити волосся?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як прикрасити волосся?

Гарне волосся завжди були гідністю будь-якої жінки. Для укладання модельних стрижок не потрібно багато часу, тим вони і хороші. Власницям довгого волосся доводиться щодня вирішувати нехай невелику, але проблему – як прикрасити волосся.

(продовження…)

Як правильно доглядати за нігтями?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як правильно доглядати за нігтями?

? Відео – “Як правильно доглядати за нігтями”

Бездоганний образ дівчини не може бути завершений, якщо її нігті не доглянуті. Безліч дій протягом всього дня ми здійснюємо саме руками. Навіть в магазині після роботи, діставши гаманець із сумочки, всім в очі кидаються нігтики, тут вже не приховати обліз лак, численні задирки або зламані нігті.

(продовження…)

Як доглядати за волоссям?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як доглядати за волоссям?

Поговоримо в нашій статті про те, як доглядати за волоссям. Для того щоб робити це максимально ефективно, ви повинні знати свій тип волосся. Вже після цього, можна точно визначити, як правильно доглядати за волоссям саме Вашого типу.

(продовження…)

Як правильно фарбувати нігті?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13

Як правильно фарбувати нігті?

v Відео – “Як правильно фарбувати нігті”

Для багатьох жінок манікюр – це звичайна справа, вони можуть його зробити, як самостійно, так і сходити до фахівця. А, інші, змушені постійно ходити в салон на манікюр, тому що вони не знають, як правильно фарбувати нігті, ніяк їм не вдається, красиво нанести лак.

(продовження…)

« Попередня сторінка