засох картридж: що робити?

Опубликовал admin | Комп'ютери | середа 20 березня 2013 20:41


засох картридж: що робити?

Якщо у вас засохла фарба в картриджі, то це є результатом однієї з наступних подій – принтером довго не користувалися або в ньому закінчилася фарба. Шанси його реанімувати залежать від тривалості бездіяльності принтера. Так якщо він засох кілька місяців тому, то відновити його буде дуже важко, а часто і неможливо. При термінах у кілька тижнів відновити засохлий картридж цілком здійсненне завдання. І так, якщо засох картридж, що робити в цьому випадку? Розглянемо кілька способів відновлення.

Відновлюємо засохлий картридж за допомогою спирту

Перед тим як відновити засохлий картридж, слід запастися необхідним інструментарієм, а саме паперовими серветками, пластмасовою кришкою від банки, спиртом або горілкою і звичайним шприцом. А тепер можна приступати до його безпосереднього відновленню. В першу чергу слід налити спирт в кришку і опустити в нього на кілька годин картридж. Потім слід вставити шприц у верхній отвір і продути картридж сильним струменем повітря. Після цієї процедури потрібно поставити картридж на місце і пустити сторінку на друк.

Відновлюємо засохлий картридж за допомогою пари

Якщо описана вище процедура не принесла результату, то слід скористатися наступним способом. Слід поставити чайник з водою на газ, дочекатися, коли вона закипить і підставити під струмінь пара засохлу головку картриджа і тримати так до 10 секунд. Потім потрібно протерти картридж серветкою і знову потримати над парою. Таку процедуру слід виконати не менше п’яти разів. Після чого картридж продувається шприцом і встановлюється в принтер. При використанні цього способу важливо не перегріти картридж, а то він може розплавитися. Даний метод дозволяє відновлювати навіть дуже засохлі картриджі. Тепер ви знаєте, як відновити засохлий картридж і ця проблема не застане вас зненацька.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.