Як зробити підсвічування клавіатури?

Опубликовал admin | Комп'ютери | середа 20 березня 2013 20:41


Як зробити підсвічування клавіатури?

Предмети, якими ми користуємося щодня, можуть швидко набридати через свого одноманітності. Дуже часто виникає бажання, додати якусь нотку креативності в те обладнання, з яким кожна людина стикається щодня. В першу чергу, це стосується робочого комп’ютера, а саме клавіатури. Дана стаття розповість, як зробити підсвічування клавіатури власними силами. Звичайно, можна придбати таку клавіатуру в спеціальному магазині, проте, набагато приємніше буде працювати за тим пристроєм, який було вдосконалено власними руками.

Попередні роботи

Отже, щоб створити оригінальну клавіатуру, може знадобитися супер-клей, сама клавіатура, спеціальний набір для неону 9V EL Cable Neon і затиск, типу «крокодил». Першим ділом, потрібно буде розібрати клавіатуру і виконати деякі дії з кришкою. Зі зворотного боку кришки клавіатури, потрібно буде відігнути краї в тих місцях, де буде прокладений неоновий кабель. Це необхідно зробити в першу чергу, щоб потім без проблем зібрати пристрій.

Тепер, щоб вийшла оригінальна клавіатура з підсвічуванням клавіш, потрібно почати приклеювати неоновий кабель між клавішами пристрою. Приклеювати його необхідно з певним кроком у кілька клавіш безпосередньо до самої платі. Ні в якому разі не можна клеїти гнучкий кабель по всій довжині клавіатури, так як це може перешкодити щільному скріпленню кришки. Всі роботи по приклеюванню неонового кабелю потрібно виконувати за допомогою супер-клею.

У деяких місцях, підсвічування клавіатури своїми руками може не вийти, наприклад, на ділянці зі стрілками, так як там немає необхідного простору. У такому випадку, необхідно буде обкласти кабелем ділянку навколо стрілок, а не кожну клавішу окремо.

Харчування підсвічування клавіатури

Наступним кроком буде просвердлювання дірок у зворотній частині корпусу. Це необхідно зробити для того, щоб шнур живлення саморобної підсвічування міг вийти назовні. Для більшої зручності, можна буде подовжити кабель живлення і закріпити його за допомогою ізоляційної стрічки з кабелем живлення клавіатури. Варто доля, що в такому випадку, знадобиться установка інвертора на корпусі обладнання.

Важливо запам’ятати, що сам неоновий кабель може працювати і від дев’яти вольтів батарей, які будуть встановлені в інвертор. Однак, щоб спростити завдання, можна купити на радіо-ринку або в спеціальному магазині, універсальний трансформатор, який дозволить подавати живлення на неоновий кабель безпосередньо з електричної мережі. Крім того, установка трансформатора дозволить самостійно регулювати подавану потужність, що забезпечить можливість зміни не тільки потужності світіння кабелю, але і рівня шуму неону.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.