Як зняти кнопки з клавіатури?

Опубликовал admin | Комп'ютери | середа 20 березня 2013 20:41


Як зняти кнопки з клавіатури?

Іноді доводиться стикатися з тим, що кнопки на клавіатурі спрацьовують не так швидко як раніше. Це означає, що її пора почистити. Але перед тим як зняти кнопки з клавіатури необхідно підготувати необхідний для цього набір інструментів. А саме викрутка, ручку, пінцет, олівець і схему розташування кнопок клавіатури, яку можна скачати в інтернеті, а потім роздрукувати.

Знімаємо кнопки з клавіатури ПК

В першу чергу необхідно від’єднати клавіатуру від системного блоку, а потім вже можна проводити всі маніпуляції. Слід знати, що кожна кнопка клавіатури забезпечена двома ніжками з виступами, які вводяться в маленькі циліндри, що знаходяться в корпусі клавіатури. Піддягати кнопки можна ножем, пінцетом або ручкою, а потім по черзі витягати їх. Слід особливу увагу приділити таким кнопкам як Shift, Enter, оскільки вони кріпляться до корпусу в декількох місцях. Крім цього у них є спеціальна металева трубочка, яка входить в пази, яку потрібно постаратися не втратити. Після того як всі кнопки будуть зняті їх можна помити і поставити на місце відповідно до схеми.

Знімаємо кнопки з клавіатури ноутбука

Перш ніж починати з’їм кнопок з клавіатури ноутбука слід знайти на сайті виробника керівництво по ремонту та обслуговуванню вашої моделі, де детально показаний весь процес, оскільки кожна модель має свої особливості. Після цього потрібно вимкнути ноутбук, від’єднати його від мережі і витягти акумулятор. Слід врахувати, що зняти кнопку з клавіатури ноутбука відразу не вийти. Спочатку потрібно за допомогою маленької годинникової викрутки відкрутити утримують її гвинти, що знаходяться на задній кришці корпусу. Потім слід підвести клавіатуру, утримуючи її при цьому з одного боку, і звільнити її з гнізд рухом у напрямку до монітора. Так як клавіатура кріпиться до конектора тонким шлейфом, його потрібно акуратно від’єднати і у вас в руках опиниться демонтована клавіатура.
Після цього її можна почистити і встановити в тій же послідовності.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.