Як запустити блок живлення?

Опубликовал admin | Комп'ютери | середа 20 березня 2013 20:41


Як запустити блок живлення?

Бувають ситуації, коли людині має справу з комп’ютерами та іншою технікою, необхідно використовувати комп’ютерний блок живлення в якихось інших цілях. Або просто перевірити блок живлення без підключення до комп’ютера. Але, як запустити блок живлення, якщо він включається тільки після натискання кнопки Power, розташованої на передній частині системного блоку? Це можливо! Насправді, все не так складно, як може здатися людині, яка ніколи не стикався з подібним завданням і не розбирається в електроніці. Запустити блок живлення без комп’ютера зможе кожен і для цього не потрібно мати якихось спеціальних знань.

Запускаємо АТХ

Отже, на сьогоднішній день, всі комп’ютери оснащуються блоками живлення стандарту АТХ. У цих блоків на роз’ємі для підключення до материнської плати комп’ютера є контакт, при замиканні якого, відбувається запуск пристрою. Не складно здогадатися, що для запуску необхідно замкнути контакт. Але ось, як його знайти, це завдання вже складніше, якщо точно не знати, де він знаходиться.

На всіх блоках живлення стандарту АТХ включає контакт зазвичай складається з двох проводів, один з яких має зелений колір, а інший – чорний. Розташований він з боку фіксатора, другим праворуч або четвертим зліва. Для його замикання необхідно взяти коротенький проводок, зачистити його з обох боків і всунути в кожен з роз’ємів. Після цього можна підключати блок пристрій до електромережі і натискати кнопку запуску, яка розташована на задній частині блоку. Іноді кольору проводів можуть різнитися, це особливо стосується блоків живлення випущених китайськими виробниками. Але, місце розташування контакту зазвичай завжди однакове, тому важливо орієнтуватися саме на нього, а не на колір проводів.

Це важливо знати

Перед підключенням краще під’єднати до пристрою жорсткий диск або дисковод, щоб була невелика навантаження. Якщо ви досі не знаєте: як запустити комп’ютерний блок живлення або не впевнені у своїх силах, тоді краще проконсультуватися з фахівцями. Важливо пам’ятати, що помилка може привести до поломки пристрою.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.