Як замінити клавіатуру?

Опубликовал admin | Комп'ютери | середа 20 березня 2013 20:41


Як замінити клавіатуру?

Клавіатура необхідна для контролю над роботою комп’ютера і введення необхідної інформації. При зносі клавіш або бажанні збільшення функцій необхідна заміна клавіатури. Так як замінити клавіатуру самостійно?

Установка клавіатури на ПК

Клавіатура підключається з задньої сторони комп’ютера через спеціально пристосований для неї вхід або за допомогою USB з’єднання в будь-який з відповідних входів. Стандартний вхід, зазвичай він бузкового кольору, розташований поруч зі входом для миші. Пази джека і входу ідентичні, так що переплутати не можливо. Такий спосіб є найпростішим і невибагливим.

Установка USB клавіатури на радіосигналі

Останнім часом популярні бездротові клавіатури і миші, що працюють за допомогою радіо з’єднання. Підключення їх так само не складає труднощів, так як в USB вхід вставляється приемопередатчик, який поставляється разом з пристроєм і вже повністю налаштований на роботу.
Всі необхідні драйвера є в системі, і клавіатура встановлюється самостійно.

Установка USB клавіатури

Єдиним невеликим відступом можна назвати USB клавіатуру, яка встановлюється на обладнання застарілого зразка. Деякі комп’ютери, при перевстановлення операційної системи Windows XP не визначають USB клавіатуру, і управляти установкою неможливо.

Для нормального функціонування з USB клавіатурою поставляється перехідник для стандартного підключення, завдяки якому при установці з’являється можливість управляти процесом. Після установки можна використовувати пристрій і без перехідника.

Установка Bluetooth клавіатури

Останнє нововведення, для зручності користувачів, працює як з будь-яким комп’ютером, що має функцію Bluetooth, так і для сучасних ігрових приставок. Задоволення приємне, але досить дороге і вимагає до себе особливої уваги.

Працює від акумуляторів, як і радіо-клавіатура, які вимагають підзарядки. Підключається, як і будь-яке інше Bluetooth пристрій, за допомогою пошуку підключеного обладнання. Збоїв у роботі немає, навіть в дешевих китайських пристроях.

Заміна клавіатури на ноутбуці

Для того, що б замінити клавіатуру на ноутбуці, необхідний деякий досвід. Попередньо розберіть кілька пультів від телевізора. Зверху клавіатури, в районі клавіш «F», ноутбука / нетбука знаходяться засувки, які за допомогою викрутки або великий голки необхідно відкрити. Витягувати клавіатуру необхідно акуратно, що б не зашкодити шлейф, яким вона сполучена з основним пристроєм.

У відсутності досвіду рекомендується звернутися до фахівця відповідного сервісного центру.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.