Як захистити флешку?

Опубликовал admin | Комп'ютери | середа 20 березня 2013 20:41


Як захистити флешку?

Флешки увійшли в наш побут, вже далеко в минулому ті часи, коли флешка була долею заможних користувачів, а обсяг флеш-накопичувача в 512 Мб здавався, чимось захмарним. Сьогодні ніхто не повісить флешку на шию на ланцюжок, щоб здивувати оточуючих, як це було ще 5-7 років тому. Сьогодні флешки популярні, а у популярних товарів є свої проблеми. Творці вірусів і іншого шкідливого ПЗ не сплять. Розберемося, як захистити флешку.

Відключаємо авторан

 • Перший спосіб відключення наступний: Натискаємо Win + R, вводимо gpedit.msc, тиснемо «ОК» і йдемо по шляху «Конфігурація комп’ютера», потім «Адміністративні шаблони» і переходимо в «Система». Відкриваємо подвійним клацанням «Відключити автозапуск», ставимо галочку на «Включена» і нижче в «Відключити автозапуск на» вибираємо «Всіх дисководах». Натискаємо «ОК» і закриваємо вікно «Групова політика».
 • Другий спосіб. Введіть у Блокноті текст за цим посиланням. Потім в меню «Файл оберіть” Зберегти як ». У рядку «Ім’я файлу» пропишіть в лапках будь-яке ім’я з дозволом. Reg, наприклад, “autorun.reg” і зберігайте. Запустіть цей файл і погодьтеся на додавання в реєстр. Все, авторан відключений.
 • Боремося з вірусами

  Переходимо до пункту як захистити флешку від вірусів. Одним з радикальних способів є придбання флешки з розпізнаванням по відбитку пальця, у яких є не перезаписуваний файл autorun.inf. Розглянемо інший спосіб.

  Аналогічно попередньому пункту, відкривайте Блокнот і скопіюйте в нього:

  attrib-s-h-r autorun.?

  del autorun.?

  mkdir% ~ d0AUTORUN.INF

  mkdir “?% ~ d0AUTORUN.INF ..”

  attrib + s + h% ~ d0AUTORUN.INF

  Також переходимо у віконце «Зберегти як ..», але присвоюємо файлу ім’я з розширенням. bat – “viruskaput.bat”. Скопіюйте цей файл на Вашу флешку та запустіть, створиться Не видаляйте файл autorun.inf і вірус не зможе його переписати на свій.

  пароль флешку

  Зараз поговоримо про те, як захистити флешку паролем. Для цього нам знадобиться спеціальна безкоштовна програмка TrueCrypt, яку Ви можете завантажити звідси. Спочатку підготуємо флешку, очистивши її від всіх файлів. Тепер запускаємо встановлену TrueCrypt і заходимо в меню «Tools», потім в «Traveler Disk Setup …», в полі «File Settings» вказуємо шлях до флешці через кнопку «Browse …», потім тиснемо «Create» внизу вікна, після того, як програмка скопіює потрібні файли, закриваємо це вікно.

  Копіюємо на флешку свої файли і в тому ж меню «Tools» вибираємо пункт «Volume Creation Wizard», в перших двох віконцях залишаємо все як є, а в третьому вказуємо на флешці шлях до Ваших тільки що скопійованим файлів. Проходимо далі й у віконці «Volume Size» вказуємо максимальний розмір Вашої флешки. Пам’ятайте, що файлова система FAT 32 може зберігає файли розміром до чотирьох гігабайт. Далі вводите свій пароль, в наступному вікні виберіть файлову систему флешки і натискайте «Format». Тепер при відкритті флешки потрібно вводити пароль, для цього програмка TrueCrypt не потрібна.

  Захист від запису

  Якщо у Вас флешка на чотири гігабайти і Ви не знаєте як захистити флешку від запису, то скористайтеся маленької програмкою USB Dummy Protect, яка створює файл з назвою dummy.file, що заповнює весь вільний простір флешки. Для його звільнення просто видаліть цей файл. Будьте обережні і не зберігайте на своїй флешці не продубльовані важливі документи, у запобіганні їх втрати.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.