
Якщо виникла проблема, як витягнути картридж із принтера, фахівці радять все-таки звернутися до профі своєї справи. Ну, або скористатися інструкцією, яка додається до пристрою. Особливих труднощів в процесі немає, але для людини, яка намагається зробити дію вперше, все-таки існує ряд рекомендацій крім загальноприйнятого інструктажу. Наприклад, перед тим, як дістати картридж із принтера, пам’ятайте: всі дії відбуваються плавно і без різких рухів. Невелике зусилля (можна навіть сказати, маленьке) прикладається тільки в момент вилучення самого картриджа з пристрою, коли кришка принтера вже відкрита. У випадку, якщо картридж, з якихось причин, заїло і він не виймається, краще припинити всілякі спроби силового впливу та віднести-таки пристрій до фахівця.
У яких випадках слід виймати картридж:
Прилад зажував папір і процес друку перервався
При друку залишаються смуги фарби, плями, розводи
Текст не пропечатували
Закінчилось чорнило або порошок для друку
Отже, як вийняти картридж із принтера:
Щоб уникнути травм, звільняємо руки від металевих предметів: кілець, пірсингу, ланцюжків і браслетів.
Відкриваємо кришку принтера. Зверніть увагу: збоку або під нею повинен знаходиться спеціальний язичок або виїмка. Потягніть за них вгору. Кришка відкриється. У деяких моделях на її внутрішньому боці наклеєні картинки-шпаргалки, які описують, як витягти картридж із принтера.
Приступимо до витягання картриджа. Якщо дії відбуваються з лазерним принтером, майте на увазі: в них нагрівається термофіксатора. Намагайтеся не доторкатися до нього, щоб не обпектися. Зверніть увагу, в деяких моделях для фіксації картриджа застосовуються спеціальні затискачі. Розкрийте їх, щоб розпочати процес видобування.
Потягніть рукоятку принтера на себе з невеликим зусиллям. Він повинен піддатися на «вмовляння» і опинитися в ваших руках.
Іноді, у випадку, якщо вимкнути принтер з розетки, картридж міцно фіксується всередині приладу. Знову включіть машину, і картридж займе потрібне положення. Процес вилучення можна проводити і при включеному приладі. Струмом не вдарить!
Дії, які НЕ МОЖНА робити з картриджем:
Недбало до нього ставитися. З вилученої деталлю варто поводитися украй обережно. Найменші пошкодження знизять якість друку.
Піднімати шторку, яка захищає барабан.
Залишати картридж на світлі. Це погано позначається на якості роботи приладу.
При роботі зі струменевим принтером витягувати пристрій більш ніж на три хвилини: є ризик, що чорнило засохнуть.