Як вставити флешку?

Опубликовал admin | Комп'ютери | середа 20 березня 2013 20:41


 Як вставити флешку?

За останні роки компактні флеш-накопичувачі (простіше кажучи – флешки) міцно увійшли в наше життя. Вони з успіхом витіснили щодо габаритні CD / DVD диски і, вже тим більше, дискети, які мали незрівнянно маленький об’єм і були абсолютно ненадійні в плані зберігання даних. У цій статті для новачків, ми поговоримо про те, як вставити флешку правильно в комп’ютер або ноутбук і як нею користуватися після цього.

Де знаходяться порти для підключення

Перш за все, слід сказати, що в різних моделях ПК і лептопів USB-порти, які використовуються для підключення флешок, знаходяться приблизно в одних і тих же місцях. Так, в персональному комп’ютері, як правило, ці роз’єми розташовуються на задній панелі корпусу системного блоку. Крім цього, більшість сучасних корпусів припускає розміщення USB-портів на бічній або передньої панелі. Це дуже зручно, так як немає необхідності «залазити» за системний блок.

У ноутбуках, як і в ПК, найчастіше, присутні кілька USB-портів. На відміну від стаціонарного комп’ютера, всі вони однаково доступні, так як знаходяться безпосередньо під клавіатурою (зліва, справа або ззаду). Тепер ви знаєте, куди вставляти флешку. Йдемо далі.

Як зайти на знімний накопичувач

Багато новачків, після того, як флешка вставлена, не знають, що робити далі і де шукати зберігаються на ній файли. Якщо в комп’ютері або ноутбуці налаштований автозапуск, проблем, як правило, не буває, адже буквально через кілька секунд після установки флеш-накопичувача в порт, на екрані з’являється спеціальне вікно.

Якщо ж автозапуск на конкретному комп’ютері не Нестроя для того, щоб знайти флешку, потрібно зайти в «Мій комп’ютер». Там, в розділі “Пристрої зі знімними носіями”, ви побачите назву своєї флешки і зможете відкрити її традиційним способом, використовуючи мишку.

Ось і все, тепер ви знаєте, як вставити флешку в комп’ютер і що робити, якщо на ПК або лептопі не налаштований автозапуск. Удачі в освоєнні сучасних гаджетів!


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.