Як відключити клавіатуру?

Опубликовал admin | Комп'ютери | середа 20 березня 2013 20:41


Як відключити клавіатуру?

Клавіатура, безсумнівно, є важливою частиною комп’ютера. Тому потрібно вміти її правильно експлуатувати. Зробимо акцент на найважливіших питаннях використання цього пристрою, поговоримо про те, як відключити клавіатуру.

Природно, без клавіатури робота з персональним комп’ютером практично неможлива, оскільки вона здійснює роботу з основними його програмами. Але іноді це стає необхідним з ряду причин. Це може бути поломка клавіатури, вихід з ладу або підключення альтернативної клавіатури до ноутбука.

Фізично процес відключення клавіатури у настільного комп’ютера досить простий навіть для початківця користувача. Досить просто висмикнути шнур з системного блоку. Робиться це акуратно, щоб не пошкодити “гніздо”.

Також клавіатуру можна легко заблокувати. Для цього необхідно виконати наступне: тиснемо “Пуск”, вибираємо “Програми”, шукаємо “Стандартні”, а потім “Командний рядок”

Використовуємо команду «rundll32 keyboard, disable», яка потрібна для блокування клавіатури до наступного перезавантаження системи.
Також можна ввести команду у вікні “Виконати”: тиснемо “Пуск”, потім “Виконати”.

Крім цього, існують спеціальні програми-утиліти, що використовуються для відключення клавіатури. Такі, наприклад, як “LockWin”. Програма надає різні засоби для блокування безлічі функцій операційної системи ПК, або ж “Toddler Keys”, яка спеціально використовується для захисту персонального комп’ютера від дітей.

Як відключити клавіатуру на ноутбуці

Цей процес теж не супроводжується неабиякими фізичними зусиллями. Клавіатура у всіх ноутбуків підключена до материнської плати спеціальним шлейфом. Знайти його дуже просто. Для того щоб відключити клавіатуру, потрібно розкрити корпус ноутбука і висмикнути цей шлейф. Діяти потрібно акуратно, так як можна ненавмисно пошкодити ноутбук. Але процес проблемним не є, якщо діяти з розумом і спокоєм.

Як вимкнути звук клавіатури

Відключення звуку здійснюється парою клацань мишки. Тиснемо на “Пуск”, потім переходимо в “Панель управління”, шукаємо графу “звуки і аудіопристрої”, тиснемо на “Звуки”, далі “Звукова схема”, вибираємо опції “Немає звуку”, зберігаємо, тиснемо “Ок”. Звук клавіатури відключається і більше вас не турбує.

Як відключити екранну клавіатуру

Робимо наступне: Заходимо в “Панель управління” і вводимо у вікно пошуку “Компоненти Windows”. Шукаємо “Планшетні ПК – Додаткові компоненти” і знімаємо стоїть поруч прапорець. Тиснемо “Ок”. У багатьох випадках екранну клавіатуру можна просто “закрити”, натиснувши на хрестик у правому верхньому куті вікна.

Як відключити блокування клавіатури

Щоб відключити блокування, шукаємо комбінацію гарячих клавіш Fn + F1-12, win + L, win + F1 …. F12, fn + F1 … F12 або в безпечному режимі тиснемо F8. Перш ніж це пробувати, потрібно переконатися, що клавіатура дійсно заблокована. Цілком можливо, що у вас просто відійшов провід, злиплися клавіші або клавіатура просто вийшла з ладу.

Перераховані завдання є основними у використанні клавіатури, а наведені поради повинні будуть допомогти вам у правильній її експлуатації. Тепер Ви знаєте про клавіатуру практично все, що потрібно.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.