Як роздрукувати на принтері?

Опубликовал admin | Комп'ютери | середа 20 березня 2013 20:41


Як роздрукувати на принтері?

Буває, трапляються випадки, коли роздрукувати якийсь файл, є важливим завданням. Наприклад, якщо вам потрібно підготувати реферат, або зробити собі копію будь-якого документа, будь-то для роботи, або, для державних органів.

Багато людей, які ніколи активно не працювали з комп’ютерними файлами, або, просто, ніколи не стикалися з принтерами, не знають, як роздрукувати на принтері небудь файл, будь він, текстовий або графічний. Давайте, спробуємо розібратися.

З чого почати

Для початку, нам варто визначитися, який, саме, файл, нам потрібно роздрукувати. Роздрукувати можна, практично, всі на комп’ютері, починаючи з вікна додатка, закінчуючи крапкою на екрані. Визначилися? Йдемо далі!

Як роздрукувати текст на принтері

Для того, щоб роздрукувати небудь текст, вам потрібно створити текстовий документ, за допомогою текстового редактора «Блокнот», вставити туди потрібний уривок тексту, який, і, потрібно вивести на папір, і вибрати меню. До речі, сподіваюся ви не забули підключити сам принтер до комп’ютера, а провід живлення включити в розетку? Якщо ні, то тепер, заходимо в верхньому меню «Блокнота» в Файл, і, там, вибираємо «Друк». Після цього, печатка повинна початися.

Як роздрукувати фото на принтері

Якщо у вас є цифрове кольорове фото, яке вам хотілося б роздрукувати, то рекомендую робити це, тільки, якщо у вас є спеціальний принтер для фотодруку. В іншому випадку, навіть, якщо у вас кольоровий принтер – картинка вийде не самою цікавою і барвистою. Якщо ж, ви, все-таки, вирішили роздрукувати так, то, вам, потрібно зберегти собі на комп’ютер зображення, відкрити його, і, як у випадку з тестовим файлом – натиснути «Файл», і, вибрати «Друк». Якщо ви ставите питанням: як роздрукувати картинку на принтері, то цей спосіб вам, також, підійде. У нашому випадку, між простою картинкою і фотографією, немає відмінностей.

Як роздрукувати документ на принтері

Зазвичай, документи відкривають в багатофункціональному текстовому редакторі Microsoft Office. Якщо ж, ви користуєтеся вільними аналогами, такими, як LibreOffice або OpenOffice, то, для того, щоб роздрукувати потрібний текст, вам варто повторити дії, як, і, в разі, роботи з програмою «Блокнот», т.е натиснути «Файл », і вибрати« Друк ». Відкриється нове вікно, в якому, у вас уточнять налаштування копіювання, скільки копій і т.п. Виберіть те, що вам необхідно, і натисніть «Друк».

У випадку з Microsoft Office, все трохи складніше, тому що в різних версіях, різний інтерфейс. Якщо у вас встановлена версія 2003 року, то вам варто повторити дії, описані в абзаці вище, де йдеться про відкриті аналоги цієї програми. Тобто, просто вибрати Файл, і натиснути Друк.

В останній версії офісу, для того, щоб вибрати друк файлу, вам потрібно натиснути на невеликий гурток, який розташовується в лівому верхньому кутку, і, вже, там, вибрати пункт «Друк файлу». Після цього, вибрати необхідні настройки, і почати друк.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.