Як очистити оперативну пам’ять?

Опубликовал admin | Комп'ютери | середа 20 березня 2013 20:41


Як очистити оперативну пам'ять?

За статистичними даними понад 85% комп’ютерних користувачів віддають перевагу операційним системам Windows. Однак, незважаючи на велику популярність, якість даного продукту, в деякому розумінні, іноді залишає бажати кращого. Іноді комп’ютер може зависати з причини того, що не підвантажується небудь процес, або ж немає вільної пам’яті. Як очистити оперативну пам’ять комп’ютера?

Найпростіший спосіб – просто чекати. Через деякий час служба очищення оперативної пам’яті, яка є в будь-якій операційній системі, виконає своє завдання і машина відвисне. Однак, часом вона може працювати не ефективно.

Перезавантаження

Найдієвіший спосіб очисть оперативну пам’ять комп’ютера – перезавантаження. У ході цієї процедури кеш пам’ять очиститься, і машина буде працювати нормально. Але, деколи даний спосіб вирішення проблеми є неприйнятним, і тоді, як очистити оперативну пам’ять?

Спеціальні утиліти

Найбільш поширений метод очищення оперативної пам’яті – використання спеціального програмного забезпечення. Існують такі програми як Ram sever pro і CCleaner, які вам з цим допоможуть.

Команда Regedit

Також для очищення оперативної пам’яті можна скористатися командою RegEdit, попередньо зайшовши до реєстру. Потім потрібно вибрати ті програми, які ви бажаєте зупинити або не включати при автозавантаженні зовсім. Даним способом слід користуватися тільки тим користувачам, які впевнені у своїх діях і мають певні навички.

Очищення диска

Ще один доступний варіант очищення оперативної пам’яті, який буде розглянуто в даній статті, називається очищення диска. Для здійснення даного способу потрібно увійти в панель управління і вибрати вкладку службові, після чого вибрати функцію очищення диска. Система почне перевірку всіх файлів, додатків і програм комп’ютера, і після запропонує видалити непотрібні, на її думку.

Простіше попередити перевантаження оперативної пам’яті, ніж постійно її чистити. Це досить легко зробити. Досить просто відключити або зупинити служби і додатки системи, які не потрібні типовому користувачеві.

При стандартних налаштуваннях операційної системи при включенні комп’ютера включається близько сорока процесів, і далеко не всі вони мають надзвичайно важливу роль. Для того, щоб відключити процес потрібно зайти в меню панелі керування та перейти в сервіс обслуговування операційної системи. Перед вами відкриється список всіх запущених процесів на вашому комп’ютері. Залишається тільки вибрати непотрібні і зупинити їх. Таким чином, можна скоротити кількість запущених додатків до двадцяти, що звільнить досить багато оперативної пам’яті. Тепер ви знаєте, як почистити оперативну пам’ять.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.