Як налаштувати мишку?

Опубликовал admin | Комп'ютери | середа 20 березня 2013 20:41


Як налаштувати мишку?

Самостійно налаштувати мишку під силу навіть недосвідченому користувачеві. Цей процес не вимагає, якихось особливих навичок і знань. У цій статті ми детально поговоримо про те, як налаштувати мишку поетапно. Отже, ви придбали новий маніпулятор і принесли його додому. Першим ділом вставте штекер миші у відповідний роз’єм. Для USB-мишей – це порт USB, для PS / 2, відповідно – PS / 2.

Як правило, OS Windows в перебігу декількох секунд підбирає необхідні для вашого пристрою драйвери і робить його працездатним. У дуже рідкісних випадках для того, щоб мишка запрацювала потрібно встановлювати якийсь додатковий ПО. Після того, як ваш новий маніпулятор став працездатним, потрібно зайти в панель управління комп’ютера. Незалежно від того, яка версія Windows у вас встановлена, там ви побачите розділ «Миша». Сміливо заходьте в нього, і ви опинитеся в «Властивостях миші».

Як налаштувати кнопки на мишці

Для того, щоб налаштувати кнопки потрібно в «Властивостях миші» вибрати однойменну вкладку. У ній ви зможете поміняти кнопки місцями, що дуже зручно для лівшів, а також включити функцію залипання. Крім цього, у представленій вкладці ви можете відрегулювати швидкість подвійного клацання. Ця характеристика важлива для зручного відкривання папок.

У вкладках «Покажчики» і «Параметри покажчика» ви можете налаштувати зовнішній вигляд покажчика миші, а також задати швидкість його руху і включити / виключити слід миші. Якщо ваш маніпулятор оснащений коліщатком, налаштувати його можна в однойменній вкладці властивостей.
Зокрема, в цій вкладці ви можете відрегулювати прокрутку за допомогою коліщатка. Ця можливість значно полегшує перегляд веб-сторінок, текстових документів і деяких інших файлів.

Крім усього перерахованого вище, в «Властивостях миші» ви можете знайти вкладку «Обладнання». У ній відображаються дані по підключеним до комп’ютера маніпуляторам. Використавши розташовану в цій вкладці кнопку «Діагностика», ви зможете перевірити працездатність свій миші і вирішити виниклі проблеми. Друга кнопка вкладки «Обладнання», що отримала назву «Властивості», дозволяє переглянути дані про драйвер миші, а також видалити або оновити його. Крім цього, в «Властивостях» можна виконати деякі незначні налаштування. Наприклад, дозволити виводити комп’ютер з режиму очікування не тільки кнопками клавіатури, але і мишею.

У завершенні статті відзначимо, що принципової різниці між тим, як налаштувати мишку на ноутбуці чи комп’ютері немає. Тому ви можете скористатися представленими рекомендаціями і для настройки маніпулятора лептопа.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.