Як налаштувати чіткість?

Опубликовал admin | Комп'ютери | середа 20 березня 2013 20:41


Як налаштувати чіткість?

Будь рідкокристалічний монітор має лише один дозвіл, завдяки якому він працює правильно. І найчастіше для настройки різкості картинки, цілком достатньо встановити саме це дозволу монітора, щоб очі втомлювалися менше, і зображення заграв фарбами.

Налаштовуємо чіткість монітора в Windows ХР

Якщо на вашому ПК встановлено Windows ХР, то перед тим як налаштувати чіткість монітора необхідно знайти в керівництві по його використанню дозвіл, який рекомендується встановлювати для цієї моделі. Потім слід зайти в «Панель управління», де потрібно вибрати «Властивості екрану» і встановити дозвіл монітора, необхідний для цієї моделі.

Налаштовуємо чіткість в Windows 7 і Vista

Якщо в якості операційної системи у вас встановлена Windows 7 або Vista, то тим як налаштувати чіткість слід натиснути по порожньому місцю на робочому столі правою кнопкою мишки. У контекстному меню необхідно вибрати «Дозвіл екрану». Після цього з’явиться вікно «Налаштування екрану», в якому слід вибрати рядок «Дозвіл» і натиснути по стрілочці навпроти цього рядка. В результаті з’явитися список різних дозволів екрану. Обрати потрібно той варіант, напроти якого буде напис «Рекомендується». Після цих дій чіткість зображення повинна бути налаштована.

Також в цих операційних системах можна налаштувати різкість монітора, яка буде максимально зручна для перегляду веб-сторінок і читання текстів. Для цього слід знову увійти в «Панель управління» і вибрати компонент «Екран». Потім зліва у вікні програми потрібно клікнути по вкладці Clear Type. У першому вікні, необхідно вибрати монітор і натиснути кнопку «Далі». В результаті чого перед вами будуть по черзі відкриті кілька вікон, у кожному з них слід вибрати текст, який вам найбільш комфортно читати. Після завершення тесту програма сама налаштує різкість монітора, враховуючи ваш вибір. Тепер ви знаєте, як налаштувати чіткість і ваші очі не будуть втомлюватися.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.