Що таке звукова карта?

Опубликовал admin | Комп'ютери | середа 20 березня 2013 20:41


Що таке звукова карта?

Перші персональні комп’ютери здатні були тільки видавати писк за допомогою маленького вбудованого динаміка. Він подавав сигнал при завантаженні системи і при виникненні деяких несправностей, даючи діагностичні гудки.

Компанія під назвою Creative із Сінгапуру в 1987 році розповіла і показала всьому світові, що таке звукова карта. Сінгапурська компанія зробила прорив в технології, створивши першу в світі звукову карту. Це було нове комп’ютерне додаткове пристрій, що дозволяє проводити обробку звуку і виводити його на акустичні системи. Стереофонічний звук, який здатна була видана перша звукова карта, послужив початком звукової ери персональних комп’ютерів у світі.

І якщо раннє звукові карти встановлювалися в відособлений слот в комп’ютері, то сучасні звукові карти інтегруються в материнську плату у вигляді апаратного кодека. Існує два стандарти для аудіокодеків – це AC97 і його вдосконалена версія HD Audio. Звукові карти бувають як внутрішні, так і зовнішні.

В даний час існує великий парк звукових карт для всіх типів комп’ютерів. Такі фірми, як Creative Labs, Genius, ASUS, Yamaha Media Technology, Inc., ESS Technology, Diamond Multimedia System та інші – постійно видають на світовий ринок свої розробки. Можливості сучасних звукових карт фактично безмежні для будь-яких операцій зі звуком.

Про те, як підключити і перевірити звукову карту, Ви зможете дізнатися, ознайомившись з наступними статтями: «Як підключити звукову карту?» і «Як перевірити звукову карту?».


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.