Що таке мережева карта?

Опубликовал admin | Комп'ютери | середа 20 березня 2013 20:41


Що таке мережева карта?

Отже, що таке мережева карта? Сетевая карта це частина апаратної конфігурації комп’ютера. Даний пристрій дозволяє нам підключати комп’ютер до мережі і забезпечує з нею взаємодію. Мережеві карти часто називають мережними інтерфейсними картами, мережевими адаптерами або LAN-адаптерами.

Мережеві карти спочатку були додатковим компонентом, який можна було придбати і встановити на комп’ютер не відразу, а через якийсь час. Однак на сьогоднішній день стало очевидним те, що мережеві карти є стандартним компонентом комп’ютера, який встановлюють в більшість продаваних ноутбуків і комп’ютерів.

Найчастіше, їх інтегрують в материнські плати або інші пристрої ще в процесі виготовлення. Якщо карту встановлюють в комп’ютерну систему, то вона виявляє себе при підключенні до мережі невеликими мерехтливими світлодіодами, які розташовуються у мережного роз’єму.

Ідентифікація мережевої карти

Будь мережева карта повинна бути унікальною, тому їх оснащують адресою, яка скорочено прийнято називати MAC. За допомогою нього можна провести ідентифікацію будь-якого комп’ютера, що передає дані через мережу.

Що таке бездротова мережева карта

В наш час, за допомогою мережевих карт, можна підключати комп’ютери, використовуючи кабельне (фізична) підключення або ж і зовсім обійтися без нього, скориставшись, так званим, бездротовим інтерфейсом. Використовуючи кабельне підключення, зазвичай вибирають стандартний мережевий порт, який має роз’єм формату «RJ-45». Для бездротового підключення до мережі використання різних фізичних портів і інтерфейсів не потрібно.

Принцип роботи бездротової карти досить простий. За прийом і передачу даних з мережі Інтернет відповідає бездротової модем. Дані від вашого провайдера надійдуть на зовнішній порт (кабельний вхід) бездротового роутера, після чого вони будуть перетворені в радіосигнал, який буде передано в ефір через антену.
Якщо бездротові мережеві карти знаходяться в полі дії передавача роутера, то вони отримають сигнал, після чого перетворять його в електронний, зрозумілий комп’ютера сигнал.

У кожному випадку, крім того, що бездротова мережева карта не вимагає фізичного контакту з нею, настройка її нічим не відрізняється від звичайної. Як бездротові, так і провідні карти в даний час дозволяють розвивати практично однакову швидкість передачі даних.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.