З чим пити лікер?

Опубликовал admin | Їжа та напої | середа 20 березня 2013 20:43


З чим пити лікер?

Існування лікарів було відомо ще в 11 столітті. Раніше різні настоянки використовували як мікстур, а щоб вони були приємними на смак, до них додавали мед. Так і з’явилися лікери – міцні алкогольні напої з високим вмістом цукру. Для їх виготовлення використовують фрукти, фруктові соки, екстракти рослин і навіть ефірні масла. З чим можна пити лікери, якраз залежить від того, з чого вони виготовлені. Будь лікер містить в собі багато цукру, тому пити лікер можна з чаєм або кавою після обіду або вечері. Часто лікери додають до складу алкогольних коктейлів. У чистому вигляді лікер п’ють не з келихів, а з чарок. Обрати чарку Ви можете самі, головна умова – вона повинна бути невелика.

З чим пити кавовий лікер

Багатьом відомий кавовий лікер “Каула”, його використовують для приготування різних коктейлів. Щоб приготувати коктейль “Чорний росіянин”, в келих киньте кубики льоду, зверху змішайте 20 мл. кавового лікеру і 45 мл. горілки. Щоб отримати з цього коктейль “Білий росіянин”, додайте зверху ще 20 мл. вершків. Коктейль “Брейв бул” готують шарами. Половину стопки налийте кавового лікеру, а верхню частину через ложечку заповніть білої текілою. Все повинне бути охолоджене.

З чим пити лікер шоколадний

Шоколадний лікер часто п’ють у складі такого коктейлю: в шейкері з льодом змішайте 20 мл. шоколадного лікеру, 20 мл. м’ятного лікеру і 60 мл. молока. Потім слід процідити коктейль у келих.

З чим п’ють вершковий лікер

Вершковий лікер подають в чистому вигляді і з льодом.
Він прекрасно підійде до кави, чаю або інших напоїв. Виключіть тонік і цитрусові соки. Вершковий лікер можна пити з морозивом або з фруктовим десертом. Вживайте його в якості дижестива, тобто після їжі.

Як пити лікер Амаретто

Можливо, Ви чули, що суміш лікеру амаретто, кава і вершків також носить назву “амаретто”. Даний лікер прийнято додавати в каву або чай. Лікер амаретто часто п’ють в чистому вигляді в келихах або з льодом.

Як пити лікер Оasis

“Oasis” – це торгова марка лікарів з шістьма різними смаками: пина-колада, апельсиновий, ананасовий, тропік, крем-лікер і мохіто. Одні вважають за краще пити лікери Oasis в чистому вигляді, інші додають лікер до кави і чаю. Можна також додавати лід.

Як пити лікер егермейстер

Лікер “егермейстер” настояний на травах. Перед вживанням сильно охолодіть лікер. Розлийте лікер по чарочці і залпом випийте його в кінці трапези. Егермейстер сприяє кращому перетравленню їжі. Якщо Ви не любите пити лікери в чистому вигляді, то додайте “Спрайт” або інший лимонад в цей лікер. Таке поєднання сприяє вгамування спраги.

З чим пити лікер Адвокат

В основі цього приголомшливого яскраво-жовтого лікеру – яєчні жовтки. Найчастіше його п’ють, розбавляючи спрайтом в пропорції 50 мл. лікеру на 150 мл. “Спрайт”. Якщо Ви все-таки вирішите спробувати його в чистому вигляді, то приготуйте чайну ложку, так як лікер славиться своєю густотою.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.