З чого ячна крупа?

Опубликовал admin | Їжа та напої | середа 20 березня 2013 20:43


З чого ячна крупа?

Багато людей люблять і з задоволенням їдять всілякі каші. Круп дуже багато і всі вони виробляються з різного виду зерна і за різними технологіями. З чого ячна крупа?

Так улюблена Петром I, вона виготовляється із зерен ячменю. Але технологія її обробки відрізняється від перлової крупи, яка теж є продуктом з ячменю. Для ячної крупи ячмінні зерна (ядра) дрібно дроблять на спеціальних верстатах, званих вальцевого. При цьому її не очищають від плодових оболонок і не шліфують, як перловку. Тому ячна крупа дрібна і трохи нагадує манку. В залежності від інтенсивності дроблення її поділяють на три номери. № 1 – найбільш велика, а № 3, відповідно, сама подрібнена.

Корисні властивості ячкі

Ячна крупа не особливо популярна у покупців. Її вважають крупою не дуже високої якості. Таку думку зовсім не виправдано. Ячка містить багато білків (майже 10 гр. На 100 гр. Крупи), а також різні мінеральні речовини. Серед них на першому місці фосфор, потім йдуть калій і кальцій, слідом магній, натрій, залізо, цинк, фтор та інші. До того ж ця крупа містить вельми корисні для людини вітаміни: РР, В2 і В1, А, D і Е.

Оскільки ячка не шліфують і не очищається так ретельно, як перловка, в ній набагато більше клітковини.
Саме тому вона корисна людям з ожирінням або надмірною вагою. Її часто рекомендують для поліпшення роботи кишечника, а також при порушеному обміні речовин. Ячка вельми корисна для виведення токсинів з організму і очищення шлунку і кишечника. Білок саме цієї крупи найкраще засвоюється організмом.

Тепер Ви знаєте, з чого роблять ячну крупу і наскільки вона корисна. Можливо, настав час приготувати смачну, недорогу і корисну кашу?


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.