З чого роблять пиво?

Опубликовал admin | Їжа та напої | середа 20 березня 2013 20:47


З чого роблять пиво?

Пиво – продукт, одержуваний шляхом зброджування солодового сусла за допомогою пивних дріжджів. Багато хто любить цей пінний напій, але не всі знають, з чого роблять пиво. Рецепт, між тим, дуже простий, адже в класичному рецепті використовуються лише чотири складові: солод, хміль, пивні дріжджі і вода.

Класичний рецепт

Перш ніж розповісти, як роблять пиво, необхідно докладніше зупинитися на одному з компонентів – солоді. Солод – це спеціально підготовлений ячмінь. Надійшов на завод ячмінне сировина проходить обов’язкову процедуру очищення і дезінфекції. Щоб всередині насіння відбулися необхідні хімічні зміни, що сприяють подальшого бродінню, зерно замочують і дають прорости. Після видаляють зелені пагони, а сам ячмінь висушують. Через місяць витримки отримують те, з чого роблять пиво за класичною рецептурою – ячмінний солод.

Готовий солод подрібнюється і йде на виготовлення пивного сусла, так зване затирання. Суть затирання – змішування подрібнених ячмінних зерен з водою і подальший поетапний нагрів отриманої маси. Висока температура необхідна для активації ферментів і оцукрювання суміші. До речі, якість пива залежить не тільки від сировини, але і від води. Чим вона м’якше, тим смачніше виходить напій.

Прогрітий настій двічі фільтрують і відправляють на наступний щабель виготовлення пива – варіння з додаванням хмелю. Саме на даному етапі пиво набуває свій особливий смак і аромат. Крім цього, процес варіння дозволяє позбавити сусло від небажаних речовин.

Перед додаванням дріжджів, сусло очищають від частинок солоду і хмелю, і збагачують киснем, щоб процес бродіння йшов активніше. При безпосередньому зброджуванні сусла виділяється етиловий спирт і вуглекислий газ. Так всіма улюблений напій потрапляє в категорію слабоалкогольних. Проціджене пиво витримують декілька місяців і розливають по пляшках.

Сучасне пиво

Варто зауважити, що в сучасному виробництві дещо змінили традиційний рецепт пива, щоб прискорити і здешевити процес приготування. Ячмінь розбавляють кукурудзою, рисом і іншими зерновими культурами, а для отримання більшого обсягу сусла при варінні додаються різні сиропи.
Те, з чого зараз роблять пиво, безумовно, зменшує його вартість, але разом з тим значно знижує смакові якості напою.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.