Як зробити віскі?

Опубликовал admin | Їжа та напої | середа 20 березня 2013 20:47


Як зробити віскі?

Віскі – міцний алкогольний напій, який виготовляється за традиційними технологіями. Ви зможете дізнатися, як зробити віскі в цій статті. Нехай вийшов алкогольний напій не буде називатися оригінальним, але зате ви будете впевненим в його якості. Як доводять професіонали і справжні гурмани, справжній віскі зробити самому будинку вельми нелегко. Тому що рецепти для приготування даного напою припускають і приготування солоду, і обсмажування його за спеціальними технологіями, і перегонку, і витримку в спеціальних бочках протягом декількох років. В принципі, при всьому вашому бажанні, можна відшукати рецептуру віскі, де спиртова настоянка тієї чи іншої фортеці рекомендований підфарбовуватися дубовою корою та іншими речовинами. Однак навіть новачкові буде зрозуміло, що напій, який отримано за допомогою такого способу нічого спільного з віскі не матиме.

Головні складності тих, хто намагається знайти рецепти, як зробити віскі, отримують із солодовим пророщуванням. Тому що далеко не завжди зерно проросте. Та й сусло з уже пророщеного зерна виготовити – завдання досить непросте. Ми просто зараз, будемо занурюватися в рецептуру створення справжнього віскі.

Як приготувати шотландські віскі

Для цього потрібно взяти ячмінь і ячмінний солод. Співвідношення -85 до 15. Взагалі, співвідношення може бути і зовсім іншим. Попередньо, зернятка необхідно розмочити. Далі доведеться висушити зерна, за допомогою диму гарячого торфу. І, нарешті, залишилося додати спирт і воду. Нехай напій настоїться і можна пробувати.

Як зробити віскі в домашніх умовах

Вам необхідно придбати один кілограм рідкого зернового сусла. Стільки ж – добавки до нього. Далі потрібно розчинити їх у воді кімнатної температури (в 8-ми літрах). В окрему миску покладіть 25 грамів дріжджів. У них додайте трохи води з цукром (від 100 до 200 грамів). Приблизно через годинку, можна вносити в сусло дріжджі. Процес бродіння слід проводити при температурі, яка становить не більше 28 градусів. Обов’язково нещільно закрийте ємність з водою кришкою. Брага буде готова практично через тиждень. Готову бражку потрібно як слід перегнати. Першу перегонку слід здійснювати до того моменту, поки в гонитві спирт буде дуже відчуватися. Далі розбавте водичкою і починається другий перегонку. Проводити її потрібно на дистиляторів. Після другого дистильованої, рідина повинна розбавлятися водою, щоб фортеця віскі становила 45 відсотків. Після цього потрібно пропустити рідина через вугільний фільтр. В ту рідину, що у вас вийде в результаті всього процесу, додайте «Бурбончік» і дайте настоятися протягом 7-ми днів.

Як зробити домашній віскі ми розповіли, але якщо вам не хочеться прикладати свої зусилля і витрачати свої сили, які пов’язані з приготуванням «віскі в домашніх умовах», можете його і придбати. Віскі – дороге задоволення, але варта уваги, яке зможе стати прекрасним подарунком для кожного чоловіка.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.