Як нарізати ананас?

Опубликовал admin | Їжа та напої | середа 20 березня 2013 20:43


Як нарізати ананас?

Ананас – смачний і дуже ароматний плід. Зовнішній вигляд його нагадує шишку, покриту лусочками, з верхівкою, увінчаною чубчиком. У консервованому вигляді його можна знайти в магазинах в будь-який час року. Але «ананас з банки» не зможе передати той неповторний аромат, яким володіє свіжий плід. До того ж, свіжі ананаси набагато смачніше і корисніше. Однак, щоб ефектно подати до столу ананас, його необхідно красиво обробити. Тому зараз ми вам розповімо, як нарізати ананас.

Щоб ананас був не тільки красивим, але і смачним, необхідно правильно його вибрати. Стиглий ананас має пружну основу і шашечки однакового розміру. Маленькі колючки, які стирчать, повинні бути коричневого кольору. Листя стиглого ананаса легко відділяються від плоду, тому можна спробувати висмикнути один з них. Звертайте увагу на запах. Стиглий ананас не повинен пахнути ананасом, тому як він не має ніякого запаху.

Як правильно нарізати ананас

Правильний плід обраний, тепер приступимо до оброблення. Красиво нарізати ананас можна кількома способами, які ми зараз і розглянемо.

Нарізка ананаса в блюдо

Якщо вам необхідно порізати ананас, щоб потім додати його в салат або будь-яке інше блюдо, скористайтеся найпростішим способом. Перше, що потрібно зробити, це відкрутити від ананаса верхівку. Якщо ананас стиглий, то верхівка легко видаляється, для цього достатньо її просто повернуть.Далее слід розрізати ананас на дві частини, після чого, отримані половинки розрізати знову навпіл. Плід можна розділити на різну кількість частин (6, 8 і т. д.). Кількість частин залежить від розміру ананаса, і від того, якого розміру шматочки вам необхідні у вашому блюді. Ті часточки, які у нас вийшли, потрібно очистити від шкірки і порізати на кубики.

Нарізка ананаса для подачі до столу

Перед тим, як нарізати ананас для подачі до столу, необхідно врахувати деякі моменти. Адже красивий і естетичний вигляд плоду це ще не все. Ананас має бути зручно їсти. Давайте розглянемо декілька художніх варіантів нарізки.

Корзинка з ананаса

Щоб порізати ананас таким чином, від верхівки позбавлятися не потрібно. Вона відмінно доповнить композицію. Розрізаємо ананас на дві половини вздовж. Потім акуратно вирізуємо м’якоть, таким чином, щоб шкіра не повреділась.В результаті у нас повинна вийти ціла половинка «тарілка« з ананаса і м’якоть окремо. М’якоть ріжемо на шматочки. При цьому, розмір шматочків потрібно підібрати так, щоб було зручно покласти його в рот не відкушуючи. Нарізані шматочки необхідно помістити в «страва», яке у нас вийшло з шкірки ананаса і подати на стіл. Для зручності можете запропонувати вашим гостям шпажки.

Нарізка за принципом дині

Ще один спосіб нарізки ананаса запозичений у жителів південно-східних країн. Там прийнято нарізати ананас, точно так само, як нарізається диня. Якщо в попередньому способі ми нарізали ананас навпіл, то зараз нам потрібно порізати його на четвертинки. Неїстівну серцевину необхідно видалити. Далі необхідно відокремити м’якоть від шкірки, при цьому не знімаючи її. Нарізаємо м’якоть. Щоб нарізка виглядала більш ефектно, можна зрушити отримані шматочки м’якоті в шаховому порядку. Страва готова.

Ми розглянули лише деякі способи нарізки ананаса. Інші способи нарізки і фото як красиво нарізати ананас, ви легко знайдете в інтернеті. А дізнатися, як без зусиль почистити ананас, можна з цієї статті: «Як чистити ананас?».


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.