Як гнати самогон?

Опубликовал admin | Їжа та напої | середа 20 березня 2013 20:47


Як гнати самогон?

Самогон – міцний алкогольний напій, що отримується за допомогою дистиляції (по-простому – перегонки) нізкоалкогольной браги. Брага виходить в результаті бродіння рослинних продуктів, що містять цукор: зернові, фрукти, буряк, картопля або ж чистого цукру і дріжджів. Для виготовлення самогону потрібно самогонний апарат, який з точки зору технічної термінології є нічим іншим як перегінним кубом.

Брага

Перед тим, як гнати самогон, потрібно приготувати брагу. Існує безліч рецептів приготування браги, поширених по одній тільки Росії. Тут варто відзначити, що самогон, всупереч популярному омані, не є споконвічно слов’янським напоєм. Його гнали і гонять на всіх континентах за винятком, може бути, Антарктиди. Відповідно, якщо до традиційних російським рецептам додати ще й іноземні, часто використовують екзотичні фрукти, вийде ціла книга з рецептами. Тому наведемо лише найпростіший метод приготування браги.

На 10 л води потрібно 300 г дріжджів і приблизно 3 кг цукру. Суміш ретельно розмішати і поставити в темне місце при температурі 20-22 градуси за Цельсієм. Через тиждень брага буде готова. При цьому, кількість готового самогону після перегонки браги складе 2-3 л. Для створення браги зазвичай використовують металеві бідони з отвором для змійовика в кришці.

Самогонний апарат

Бідон з брагою, що стоїть над джерелом вогню, є однією з частин цього апарату. В отвір у кришці бідона потрібно герметично вставити кінець змійовика. Всі щілини потрібно заліпити тістом. При випаровуванні рідина з бідона повинна потрапляти лише в змійовик. Сам змійовик потрібно помістити у відро чи бак з краником на дні. І другий кінець змійовика потрібно герметично приєднати до краника. Відро або бак потрібно наповнити холодною водою. Під краник треба підставити посудину для прийому самогону.

Це найбільш загальна схема, яка може змінюватися в залежності доступності тих чи інших предметів у господарстві і залежно від масштабів виробництва. Так, для виробництва зовсім невеликих партій міцного напою іноді брагу готують в звичайному металевому чайнику. Для виготовлення самогону в промислових масштабах деякі заклади громадського харчування використовують професійно виготовлені апарати з величезними резервуарами.

Перегонка

Щоб зрозуміти, як правильно гнати самогон, і бути здатним зібрати свій апарат з доступних матеріалів, потрібно зрозуміти, в чому полягає процес створення міцного (60-90%) напою з слабенькою (4-8%) браги. Спирт кипить при температурі 78 градусів за Цельсієм. Відповідно, коли брага досягає цієї температури, спирт починає випаровуватися і потрапляти в змійовик. При цьому основна частина води залишається в бідоні в рідкій фазі. У змійовику, вміщеному в холодну воду, спирт і речовини, які він захопив, випаровуючись з браги, починає охолоджуватися й виходить через краник. При цьому сама перша порція (називається вона голова, її обсяг приблизно дорівнює 100 г на 10 л браги) містить не тільки спирт, але й інші продукти бродіння (в тому числі ацетон). Тому це кількість продукту краще прийняти в окрему тару і потім вилити в раковину.

Те, що йде після перших 100 г – чистий самогон. Кожні кілька хвилин потрібно перевіряти рідина, що виходить з краника на горіння. Для цього під струмінь підставляють чайну ложку, наповнюють її і намагаються підпалити. Як тільки «контрольна» ложка не загоряється, слід змінити посудину, що приймає самогон, оскільки це пішли «хвости» – низькоградусного фракція, що містила шкідливі речовини. Для створення якісного продукту вона не підходить, зате її можна перелити в наступну партію браги (оскільки вміст спирту в ній, все одно, високе).

Отриманий самогон готовий до вживання. Ось і вся премудрість, як гнати самогон. Його фортеця складає більше 60% (може досягати 90%). Тому краще всього розбавити його чистою водою (по можливості слід використовувати джерельну воду).

Однак щоб підвищити якість і сильно скоротити кількість сивушних масел, отриманий продукт слід додатково обробити. Для цього слід розбавити його водою до 48%. Після чого слід додати в нього 0,3 г марганцівки, 0,8 г їдкого натру і 0,6 г харчової соди на кожні 2 літри суміші. Дати відстоятися 2 дні в темному місці і ще раз перегнати. Якщо все зробити правильно, то цей самогон заткне за пояс будь-яку горілку.

Прочитати докладніше про те, як очистити самогон і на чому його наполягати, можна в інших наших статтях: «Як очистити самогон?» і «На чому наполягати самогон?».

Законність

Багато людей сьогодні не знають, а чи можна гнати самогон? Відповідь – так. З 2002 року в Росії була скасована заборона за виробництво самогону. Крім того, зняття заборони призвело до легалізації такого бізнесу, як продаж самогону. При цьому продавати спиртовмісну продукцію має право лише особа або організація, що має відповідну державну ліцензію. Іншими словами: гнати самогон можна, продавати – не можна.

речі, росіянам в цьому відношенні, можна сказати, пощастило. Збут алкогольної продукції без ліцензії заборонений у всьому світі. Крім того, в деяких країнах заборонено навіть виготовлення таких напоїв. Легальність виробництва міцних напоїв у домашніх умовах сприяла розвитку суміжного бізнесу – продажу самогонних апаратів. Тому зараз на ринку присутній безліч варіантів перегінних апаратів для домашнього використання, доступних абсолютно легально.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.