В яких продуктах більше заліза?

Опубликовал admin | Їжа та напої | середа 20 березня 2013 20:43


В яких продуктах більше заліза?

Підвищена стомлюваність і м’язова слабкість, часто, пов’язані з нестачею в крові заліза. Подібне захворювання досить поширене, і називається анемією. Щоб допомогти організму впоратися з цією проблемою, потрібно знати, в яких продуктах більше заліза і регулярно вживати їх у їжу.

Де найбільше заліза

Продукти тваринного походження багаті залізом і відмінно засвоюються організмом. В першу чергу це свиняча печінка, яловичина, яєчні жовтки, телятина, куряче м’ясо, м’ясо кролика і індички. Для прикладу, в 100 гр свинячої печінки заліза міститься близько 20 мг, близько 7мг в яєчному жовтку, а в 100 гр м’яса індички або курки 3-4 мг заліза. Багаті залізом і такі хлібобулочні вироби як сухарі, хліб з борошна з висівками, житній хліб. У молочних продуктах, таких як бринза, сири, також міститься багато заліза.

Серед круп лідируючу позицію займає гречана крупа, 100 гр якої, міститься до 7-8 мг заліза. Велика кількість заліза можна знайти і в какао-порошку. Тому, якщо ви страждаєте на анемію, частіше пийте цей напій, додавши до нього трохи молока.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.