Навіщо пити воду?

Опубликовал admin | Їжа та напої | середа 20 березня 2013 20:43


Навіщо пити воду?

Доведено, що тіло людини складається на 75 відсотків з води. Якщо, наприклад, людини залишити без їжі, то він зможе прожити набагато довше, ніж без води. Ми споживаємо різну кількість води щодня або в чистому вигляді, або як що становить їжі. Вже впродовж багатьох тисячоліть, вода входить у різні практики очищення організму і є невід’ємною частиною раціону будь-якої людини. Необхідність споживання води давно доведена. Проте останнім часом виникає все більше і більше питань – чи потрібно пити воду спеціально, в яких кількостях, коли і, головне, чому? Давайте зупинимося докладніше на цій важливій, мабуть, для кожного темі.

Отже, перший і найпопулярніше питання – чи потрібно пити багато води? Адже, так чи інакше, ми споживаємо певну кількість води, без якого наш організм не зможе існувати. Як тільки він відчуває нестачу, ви відчуваєте спрагу. Але, що щодо кількості води? Тут вступають в суперечки прихильники думки про корисність води і супротивники, які стверджують, що воду спокійно можна замінити іншими безалкогольними напоями. Перші вважають, що чим більше води в день людина споживає, тим краще функціонує її організм, в якому відбуваються процеси відновлення і реорганізації. Другі не бачать у воді цих цілющих властивостей. Але які у них аргументи? Правильно, ніяких. Взагалі, навіщо пити воду? Тому що вода має наступні унікальні властивості:

 • Є провідником поживних речовин до клітин і органів людини разом з кров’ю. Вода служить основною для розчинення солей і засвоюванням організмом різних речовин. Чим більше ви п’єте води, тим якісніше відбуваються ці процеси.
 • Виступає в ролі потужного засобу очищення організму. «Відходи» і шлаки виходять з організму у вигляді поту і сечі, чому сприяє вживання води. Невипадково, коли відбувається отруєння організму, хворим дають багато води, щоб, перш за все, створити сприятливі умови для промивки шлунково-кишкового тракту і забезпечити вільний вихід всіх шкідливих речовин.
 • Допомагає знизити кров’яний тиск, викликаний нестачею води. Якщо організму не вистачає води, він посилає сигнал кровоносних судинах, які, в свою чергу, починають скорочуватися. Це викликає підвищення кров’яного тиску. Щоб його знизити, необхідно випити води. Забавно, але виходить замкнуте коло – коло води, від наявності якої залежить ваше хороше самопочуття.
 • Вода не містить калорій, а значить, не веде до збільшення ваги, як, наприклад, газовані напої або навіть солодкий чай. Ті, хто прагне до схуднення, іноді вдаються до дієт, націленим на споживання великої кількості води. Поширена помилка, що багато води в організмі веде до «набухання», вченими не підтверджується.
 • Як не дивно, вода пригнічує апетит. Через «наповненості» шлунка не виникає відчуття голоду – ще один плюс «полуводяним» дієт.
 • Це – далеко не всі корисні властивості води. Тим не менш, варто відзначити, що надмірне споживання води також загрожує негативними наслідками. Наприклад, виведення всіх солей з організму викликає запаморочення. Тому, перш ніж починати оздоровлення організму, пошукайте у відповідній літературі, яка саме кількість води вам рекомендовано вживати. Про те, як пити воду, ви можете дізнатися у нас: «Як пити воду?».

  Не менш важливе питання – яку воду пити – в цьому ми теж можемо вам допомогти. Всю необхідну інформацію ви знайдете в цій статті: «Яку пити воду?».

  Якщо у вас все ще залишилися сумніви, чи треба пити воду, проведіть експеримент. Для цього потрібно всього лише збільшити споживання води на пару стаканів в день і подивитися результат через деякий час. Ми впевнені, ваш організм скаже вам “спасибі”!


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.