Мартіні Розаті з чим пити?

Опубликовал admin | Їжа та напої | середа 20 березня 2013 20:43


Мартіні Розаті з чим пити?

Мартіні “Розаті” – популярний вермут з Італії. Вперше проведений в 1980 році. Його унікальність – в його рожевому кольорі. Це перший і єдиний вермут, в приготуванні якого застосовують рожеве вино.

Цей вермут, у порівнянні з Мартіні “Біанко”, володіє менш гірким смаком. Неповторний аромат кориці в поєднанні з квітами і фруктами зробив напій надзвичайно популярним, особливо у представниць слабкої статі.

Жінок часто цікавить питання: Мартіні “Розаті” з чим пити? Пити Мартіні можна, як і будь-який інший, з фруктовим соком. Краще з соком апельсина або ананаса. І, звичайно, в коктейлях.

Як пити Мартіні “Розаті” в коктейлях

Наведу кілька прикладів:

 • У келих висипати ягоди лохини, порізаний невеликий шматочок ананаса і колотий лід, налити 75 мл. мартіні “Розаті” і 1,5 ст.л. яблучного соку, прикрасити можна полуницею і листочком м’яти.
 • Мартіні “Росатом” можна пити і в складі коктейлю «Фіз»: потрібно змішати 75 мл. “Розаті” і 75 мл. “Асті Мартіні”, додати лід і прикрасити келих ягодами малини.
 • Пити мартіні “Rozatto” можна і в чистому вигляді, прикрасивши келих шматочками фруктів. Подають його в спеціальних келихах для мартіні, сильно розширюються вгорі.
 • З чим пити мартіні “Розаті”, вирішувати Вам, але обстановка повинна побут спокійній і невимушеній, романтичною і красивою. Приємного вечора!


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.