Мартіні россо з чим пити?

Опубликовал admin | Їжа та напої | середа 20 березня 2013 20:43


Мартіні россо з чим пити?

Отже, перш ніж зрозуміти, з чим пити червоний мартіні, розберемося, що ми знаємо про Мартіні в загальних рисах?

Мартіні – це вермут (вид аперитиву), слабоалкогольний напій. Проводиться він в Італії.

Існує чотири види мартіні: вермут Rosso, вермут Extra Dry, Bianco і вермут Rosato (див. також: з чим пити Мартіні Розаті).

Мартіні Rosso

Мартіні Россо, найперший вермут випускається Martini. Його виробництво почалося з 1863 року. Для виробництва Rosso, спочатку виготовляється білий солодкий вермут. Потім в нього додаються добавки з різних трав, для додання смаку. Традиційно в цей напій входить карамель. Саме вона надає Martini Rosso янтарно-червоний колір. У цього вермуту, як правило, досить високий вміст цукру, понад 15%. Злегка гіркуватий, терпкий смак і насичений аромат характерний для Мартіні Россо. З чим пити його, щоб відчути всі ноти цього дивовижного напою?

Як пити мартіні Rosso: варіанти

В Мартіні Россо зазвичай додають лід або лимон. Часто його п’ють з соком.

Велику популярність одержало використання цього вермуту в різних коктейлях.
Знаменитий коктейль Манхеттен (з додаванням віскі або рому), Classic Martini, коктейль Бронкс мають у своєму складі мартіні Rosso. З чим пити його, якщо немає дорогих алкогольних напоїв іншого виду? У цьому немає нічого страшного, так як пити мартіні Россо можна зі звичайним соком, краще, звичайно, з свіжовичавленим (можна з яблучним або вишневим).

Більш популярний Martini Rosso серед представників чоловічої статі, оскільки володіє достатньо великою міцністю (16%). Дівчата зазвичай віддають перевагу більш солодкий і легкий Martini Bianco.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.