Коли солити м’ясо?

Опубликовал admin | Їжа та напої | середа 20 березня 2013 20:43


Коли солити м'ясо?

Кажуть, що пересіл на спині, а недосіл на столі. До приготування м’яса ця приказка не застосовна. Даний продукт потрібно солити в строго відведений час, щоб зберегти його смак і цінні елементи. Коли солити м’ясо багато вирішують самі, і тим самим псують смак цього продукту.

Ось кілька корисних порад, так би мовити, на замітку господині. Не сумнівайтеся, коли солити м’ясо при варінні, а прислухайтеся до майстрів кулінарії. Виявляється, м’ясо не солять на початку, тому що воно буде сухим і жорстким. Смак м’ясного бульйону поліпшить сильний перець, лавровий лист і цибулина. А ось пінку берегти не варто, від неї потрібно позбавлятися. В іншому випадку бульйон буде каламутним і з холестерином. Для особливого смаку м’ясо краще не варити, а томити на повільному вогні. Солити м’ясо краще всього за 15 хвилин до закінчення варіння.

У який час солити м’ясо під час смаження, за нас кулінари вже вирішили! При смаженні м’ясо солять на початку готування, тоді воно буде соковитіше і ароматні. І, особливо, це стосується апетитних відбивних.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.