Коли солити картоплю?

Опубликовал admin | Їжа та напої | середа 20 березня 2013 20:43


Коли солити картоплю?

Картопля в наші дні є, мабуть, найпопулярнішим продуктом харчування в Росії. Однак батьківщина його – Америка. Будь-який з нас знає велика кількість страв, які готують із цього овочу. Але як правильно приготувати, а зокрема коли солити картоплю при смаженні і варінні, відомо далеко не всім. Ми постараємося заповнити цю прогалину.

Шкірку з картоплі потрібно зчищати з мінімальною товщиною, так як найбільш цінні поживні речовини і вітаміни знаходяться безпосередньо під нею. Воду для варіння треба поставити на вогонь під час чищення картоплі. Очищені бульби, попередньо розрізані на 4 частини, потрібно опускати в киплячу воду. При такому способі втрачається мінімальна кількість вітаміну С і мікроелементів.

Коли солити картоплю при варінні і смаженні? Картопля та інші овочі необхідно солити в самому початку варіння. Але якщо ви готуєте картоплю для салатів, тоді солити не рекомендується взагалі.

Для смаженої картоплі є свої секрети. Можна, наприклад, підсолити масло до того моменту, як ви покладете картоплю на сковороду, і дочекатися повного розчинення солі в маслі. Після цього таке блюдо вже не солять. Можна солити картоплю при смаженні, коли він вже буде наполовину готовий.

Якщо ви готуєте картоплю-фрі, тобто, обсмажуєте скибочки в киплячому маслі, тоді слід солити після того, як витягнете картопля з масла.
В іншому випадку скоринка буде не хрусткої, а м’якою.

Скільки солити картоплю? Конкретних цифр у цьому разі не називає ніхто, так як сіль до цього овочу додають за смаком. Однак варто мати на увазі, що половина солі залишається у воді або в маслі, в яких готується блюдо.

Врахуйте, що картопля, приготовлений у мундирі, набагато корисніше очищеного, так як шкірка при варінні кращим чином дозволяє зберігати всі корисні речовини, мікроелементи і вітаміни.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.