Коли квасити капусту?

Опубликовал admin | Їжа та напої | середа 20 березня 2013 20:43


Коли квасити капусту?

З давніх пір, у нас в народі, прийнято квасити капусту. Це відмінний спосіб консервування, із збереженням всіх корисних речовин. Мало хто знає, що квашена капуста містить у великій кількості вітамін С, оцтову і молочну кислоту. Уже багато століть, її застосовують, як ліки, косметичний засіб і відмінну закуску.

Процес маринування достатньо довгий і трудомісткий, тому, дуже важливо знати, коли квасити капусту, щоб отримати найкращий результат.

Для того, щоб ваша капуста вийшла хрусткою, смачною, з невеликою кислинкою, потрібно вибирати певні дні для її приготування. Перш, ніж почати закваску, варто звіритися з місяцем. За народними прикметами, капусту краще квасити, коли місяць ще молода, і, тільки починає рости. У повню цього робити не варто, інакше, вона буде погано зберігатися, хоча, смак вийде непоганий. Якщо капусту зробити на убуваючому місяці, то продукт вийде м’яким і кислим.

Самий сезон квасити капусту – осінь. У цей час, врожай вже зібрано, а на вулиці підступають перші віруси. Як раз, час підкріпити імунітет корисним продуктом, насиченим корисними речовинами. Краще, зробити квашеної капусти побільше, щоб вистачило і на зиму, вона допоможе при занепаді сил, і при авітамінозі. Так що, їжте капусту на здоров’я!

Незважаючи на всю користь квашеної капусти, вживати її варто помірковано. Особливо, це стосується людей, які страждають захворюванням щитовидної залози, виразковими хворобами, гіпертонією, а також захворюваннями печінки і нирок.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.