Горіхи: склад

Опубликовал admin | Їжа та напої | середа 20 березня 2013 20:43


Горіхи: склад

Практичний кожна людина знає, що горіхи – це корисний і поживний продукт, який можуть вживати як діти, так і дорослі. Єдиний недолік горіхів – вони занадто жирні, тому горіхи, склад яких насичений вітаміном Е, не рекомендується вживати у великих дозах. У всіх, без винятку горіхах, міститься вітамін А, і вітаміни групи В, фосфор і залізо, а також кальцій і калій. У горіхах багато цінних білків. Для насичення організму білками, необхідно вживати не одні й ті ж горіхи, а різні. З вживанням горіхів, наш організм отримує жирні кислоти омега-3 і омега-9, а також омега-6. Кишечник дуже «любить» клітковину, якої в горіхах багато, тому їх рекомендують використовувати для виведення з організму шкідливих речовин.

Волоський горіх

Волоський горіх є дуже «жирним» горіхом, хоча насправді, це не горіх, а кісточка. У природі існує тільки один горіх – це фундук, а всі інші “горіхи” є кісточками. З незапам’ятних часів волоський горіх використовувався для зміцнення м’язів і зняття втоми. Стародавні люди прекрасно знали, що волоський горіх, склад якого насичений вітаміном С, цінний для роботи мозку. Його необхідно вживати в сезон, коли виникає велика ймовірність підхопити простудні інфекціями. Фахівці рекомендують їсти горіхи, але не більше 5-ти в день людям зі зниженим імунітетом.

Хімічний склад волоського горіха дуже багатогранний. В цілому, трохи більше 65% горіха – це жири, багаті жирними ненасиченими кислотами, що сприяють зниженню холестерину в крові. Якщо людина не приймає в їжу м’ясні продукти, тобто, є вегетаріанцем, то йому корисно їсти саме волоські горіхи, в яких міститься багато каротину, вітаміну В1. Завдяки тому, що у волоських горіхах міститься багато різновидів мінеральних речовин, зокрема, йоду, калію і магнію, вони позитивно впливають на роботу серцевого м’яза. Тому, щоб запобігти серцеві захворювання, необхідно з молодості їсти волоський горіх, який рекомендується вживати і людям похилого віку.

Хімічний склад

У хімічний склад горіхів входить залізо і кобальт, тому рекомендується їсти волоський горіх при діагнозі «недокрів’я». Мало хто з нас знає, що волоський горіх – це прекрасне бактерицидний і протизапальний засіб. Годуючим мамам радять вживати волоські горіхи начебто для того, щоб підвищити лактацію. Але насправді, підвищується жирність материнського молока, і тому дитинка отримує більше поживних речовин.

Кедровий горіх

Кедрові горішки – дуже смачні і поживні насіння, які містять дуже багато корисних речовин, незважаючи на свій малий вагу. Як стверджують фахівці, кедрових горіхи – це джерело вітамінів, причому в цих горіхах їх міститься набагато більше, ніж у будь-яких інших. Багато в кедровому горісі і мінеральних речовин. Щодня рекомендується вживати мінімум 20 гр кедрових горіхів, але їх склад настільки насичений всілякими корисними речовинами, що більше 40 г дорослій людині не рекомендується їсти. Кедрові горіхи, склад яких абсолютно не містить клітковини, є дуже делікатними і найніжнішими на смак.

Кедрові горіхи збирають не тільки в Росії, але і в Італії, Швейцарії, в Північній Америці та в Китаї, в Іспанії і в Португалії. Сфера застосування кедрового горіха дуже обширна, адже завдяки своєму унікальному хімічному складу, кедр знайшов своє застосування в медицині. З нього виготовляється масло, яке вживається як усередину, так і зовнішньо.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.