Cколько варити рибу?

Опубликовал admin | Їжа та напої | середа 20 березня 2013 20:43


Cколько варити рибу?

Рідко хто може відмовитися від тушкованої під соусом, смаженою, та й просто вареної рибки. Який її тільки не буває: і тріска зі своїм стриманим смаком, ароматна сьомга, жирний пангасіус і такий звичний з дитинства смак минтая. Тому питання про те, скільки варити рибу, напевно, завжди буде актуальним.

Готові рибні страви можуть припускати подачу у вигляді порційних шматочків, інші – подачу цілком. Порційні шматочки сьомги і тріски будуть відрізнятися в розмірах лише тому, що розміри сьомги значно більше. Так навіть для тушки тріски (розмороженої) буде потрібно до 30 хвилин часу, для тушки сьомги цей час підвищується хвилин на 10.

Скільки часу варити рибу інших видів? Пангасіус – ця рибка має біле жирне ніжне м’ясо, якому до повної готовності потрібно менше 10 хвилин, інакше шматочки розваляться. Аналогічна історія з минтаєм – 6-10 хвилин. Горбуша після закипання зажадає до 15 хвилин, 12 хвилин потрібно на приготування судака, осетер доведеться варити приблизно годину. Щоб відварити камбалу, необхідно почекати хвилин 20 з початку закипання води. Щуку на юшку доведеться варити 25 хвилин.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.