C чим п’ють вино? Правила подачі та вибір страви до вина.

Опубликовал admin | Їжа та напої | середа 20 березня 2013 20:43


C чим п'ють вино? Правила подачі та вибір страви до вина.

Мабуть, не кожен любитель випити може похвалитися культурою пиття такого благородного напою як вино. І не кожен сходу вам роз’яснити яке вино слід подавати до того або іншого блюда. Спробуємо ж розібратися яке вино з чим краще пити.

З усього різноманіття вин, звичайно ж, поєднувати вбрання блюдо з ним дуже важко, але, керуючись нашою статтею і дотримуючись простих правил, ви правильно зробите вибір з чим пити вино.

Любителям білого столового відповіддю на питання “З чим же подати біле вино до столу?” будуть рибні страви, а так само блюда з різними сортами сиру. Підійдуть ще й дичину, цеплята чи курка. М’ясні страви – будь то яловичина, свинина, баранина, а так само ковбаса, шинка або сало, краще поєднувати з червоним столовим вином.

З чим пити напівсолодке вино?

Не помилитеся якщо на столі поруч з пляшечкою ароматного напівсолодкого поставите овочі або як альтернативний варіант – морські продукти, такі як краби, устриці або раки.

Якщо ж ви любитель ігристого вина? Сухе або напівсухе шампанське можна поєднувати з будь-яким блюдом, крім маринадів або оселедця. Зауважимо, що прекрасно вони поєднуються з фруктами.

І все ж хочеться відзначити, після всього вище написаного, важливе місце при поєднання страви і вина займає його власне приготування. Потрібно керуватися такими невигадливими правилами: складні смаки вимагають простих вин, навпаки складні вина потребують простих смаках. Простіше кажучи, чим тонше смак у вина, тим простіше повинна бути їжа. Нічого не повинно завадити відчути весь букет цього напою.

Існує ще один важливий аспект в подачі вина, який, безумовно, варто брати до уваги. Це температура вина. Якщо ви не звернули увагу на цей факт, то найкращі смакові якості вина будуть втрачені і враження від випитого вина будуть далеко не найкращими, якими могло б воно вас вразити.

Природно, що для кожного сорту вина є своя найкраща температура подачі. Для сухих вин пропонується оптимальна температура 10-12 ° С, для червоних ж 10-14 ° С. Якщо ви задумаєте пригощати ваших гостей шампанським, то рекомендований градус 7-9.
Якщо ж серед вас любителі вина по міцніше, то тут і температура подаваного міцного вина повинна бути 16-18 ° С.

Але ми б порадили вам ще при правильній подачі температури вина, звернути увагу на ще один цікавий і не мало важливий факт. Краще подавати вино з температурою трохи нижче оптимальної. Так би дати вину зігрітися до потрібної температури в келиху, тримаючи його в руках.

Це найбільш важливі правила, яких слід дотримуватися при виборі вина до вашого столу. Сподіваємося тепер у вас не виникне питань з чим пити сухе або напівсолодке вино. Приємного вам вечора, цінителі благородного напою богів!


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.