C чим краще пити мартіні?

Опубликовал admin | Їжа та напої | середа 20 березня 2013 20:43


C чим краще пити мартіні?

З чим краще пити «Мартіні», який вважають незабутнім напоєм. Існує безліч добавок, які здатні підкреслити і навіть поліпшити смак “Мартіні”.

«Мартіні» подають виключно охолодженим. Але якщо несподівано прийшли гості, і ви не встигли гарненько охолодити напій, то подайте його з льодом. Це перше що потрібно запам’ятати, якщо Ви хочете знати, з чим пити «Мартіні». Так само, крім кубиків льоду, можна спробувати покласти в келихи заморожену полуницю. Так напій не тільки стане прохолодним, але і знайде присмак полуниці.

Дивно, але «Мартіні» можна пити з цибулею, з звичайним ріпчастою цибулею. Киньте в келихи шматочки цибулі, додайте «Мартіні», через дві хвилини можна спробувати. Ви побачите як змінився смак напою.

Так само в «Мартіні» часто кладуть оливки, але це робити зовсім не обов’язково, достатньо нанизати їх на шпажку і опустити в келих.

Класично в «Мартіні» додають соки різних фруктів. Кращим поєднанням вважається «Мартіні» з додаванням соку лимона або апельсина. Додають так само і ананасовий сік. Просто змішайте 100 г «Мартіні» і 50 г соку, трохи льоду і ви можете відчути неповторний смак.

Пити «Мартіні голд» краще в чистому вигляді або змішуючи в фруктових коктейлях.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.