Бакарді Голд і Black – як пити?

Опубликовал admin | Їжа та напої | середа 20 березня 2013 20:43


Бакарді Голд і Black - як пити?

Ром відомої торгової марки Bacardi ми часто дізнаємося по одному лише символу чорної летючої миші в червоному колі. Ром Бакарді користується величезною популярністю у різних країнах світу. Його обожнюють пити як у чистому вигляді, так і в коктейлях. Але далеко не всі знають, як пити різні сорти цього знаменитого рому, а саме, як пити Бакарді Блек або Бакарді Голд.

Як пити Bacardi Gold

Бакарді Голд – це витриманий як мінімум два роки ром золотистого відтінку з м’яким приємним смаком. На відміну від світлого рому, який носить назву Bacardi Superior, золотий Бакарді має більш міцний смак. Тому він чудово буде поєднуватися з тоніком в якості аперитиву, тобто до їжі. Хоча він хороший і в чистому вигляді з льодом.

Також рекомендують спробувати змішати і пити ром Бакарді Голд з соком на Ваш смак або з колою. Бармени часто рясно прикрашають коктейлі з вмістом рому Бакарді різними парасольками, шматочками фруктів, бенгальськими вогнями. Яскраві прикраси передають завзяте настрій цієї карибської напою. В якості закуски використовуйте різноманітні фрукти, які тільки підкреслять витончений смак Бакарді Голд. Як пити: в чистому вигляді або в коктейлі, – вирішувати вже Вам, припустимі обидва варіанти.

Як пити Bacardi Black

Бакарді Блек – це елегантний ром темного кольору і багатого смаку, який підходить для веселого вечора або навіть ночі в барі, нічному клубі. Як пити ром Бакарді чорний? Пийте його в чистому вигляді або попросіть бармена зробити з ним коктейль, і Ви відчуєте драйв латиноамериканської ночі!

речі, традиція змішувати ром з іншими напоями з’явилася дуже давно, з початку виробництва рому. Ром Бакарді чорний можна пити, змішуючи його з апельсиновим соком або з тоніком. Відвідувачам клубів і барів дуже подобається змішувати ром і колу в співвідношенні 1 до 4, додаючи туди пару кубиків льоду.

Але все таки найчастіше Бакарді Блек п’ють в чистому вигляді після трапези, як віскі або коньяк. Так він подається в келихах old-fashion – низькі широкі келихи з товстим дном. Додавання льоду до чистого чорного рому обов’язково. Прикрасити його можна часточкою лимона.

А взагалі всі сорти рому марки Бакарді мають м’який смак, тому багато хто воліє пити Бакарді Блек і Бакарді Голд в чистому вигляді.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.