Як встановити шаблон DLE?

Опубликовал admin | Інтернет | середа 20 березня 2013 20:47


Як встановити шаблон DLE?

Після того як вами був викачаний або куплений шаблон сайту, його все ж потрібно встановити на CMS DLE. У професіоналів це не може викликати істотних проблем, однак для початківців веб-майстрів дана задача може стати причиною безлічі питань. У статті ми постараємося детальніше розглянути, як встановити шаблон DLE.

Як правило, більшості безкоштовних шаблонів, необхідна ще серйозна доробка або адаптація під конкретну версію движка. Також такий шаблон може містити в собі приховані посилання на сторонні ресурси, які потрібно переробляти під свої. Якщо всі ці моменти були вами успішно виправлені, то можна перейти безпосередньо до установки самого шаблону.

 • Установка шаблона DLE починається з розміщення вашого шаблону в папці templates.
 • Далі вам потрібно буде зайти в адмін-панель. Там потрібно буде вибрати пункт «Налаштування системи». В самому низу сторінки повинна бути настройка “Шаблон сайту за замовчуванням». У цьому випадку, як стандартний буде використовуватися Default.
 • Якщо ви знайшли дану опцію, то вам доведеться вибрати зі списку назву свого шаблону, далі тисніть на кнопку «Зберегти».
 • Для того щоб оцінити функціональність вашого шаблону, вам не обов’язково потрібно буде відвідувати адмін-панель. Для цих випадків у DLE існує блок зміни оформлення. Він знаходиться в лівому стовпці, внизу, де з випадаючого списку ви можете вибрати ваш шаблон, однак у такому випадку при виході з сайту шаблон може прийняти вигляд за замовчуванням, а саме Default.

  Радимо переглянути відображення вашого шаблону в різних інтернет браузерах. Дуже часто, шаблони можуть спотворено відображатися в Opera або Internet Explore.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.