Як назвати сайт?

Опубликовал admin | Інтернет | середа 20 березня 2013 20:47


Як назвати сайт?

Створюючи сайт, стоїть дуже відповідально поставитися до такої важливої речі як назва. І, правда, як назвати свій сайт? Бо часом, саме від імені ресурсу залежить подальша його працездатність, відвідуваність і популярність в загальному. Так, як можна назвати свій сайт? Вибираючи між варіантами, врахуйте, що назва має бути не дуже складним: чим простіше назву, тим легше користувачеві буде його запам’ятати.

Основні моменти при назві

 • Перший крок до успіху у виборі назви – простота.
 • Другий крок – довжина. Як правильно назвати свій сайт, щоб він був доступний як можна більшій аудиторії, і, його було легко знайти і скористатися ним? Довжина назви має бути теж, як можна коротше, так легше буде запам’ятовувати назву. Наприклад, організація називається ТОВ «Гумові тапочки», сайт «reztap.ru», тобто, спробуйте максимально стисло донести до користувача, що саме Ви хочете показати і розповісти своїм сайтом. Так само варто зробити назву легким на слух, щоб говорячи про нього, люди одразу розуміли, як його забивати в рядок пошуку. Наприклад, Вам говорять, що відвідайте сайт торговельного розважального комплексу «Сонечко», до нього краще всього підійде сайт «trksol.ru», ніж «torgoviirazvlekatelniikompleks». Погодьтеся, набагато краще вибрати перший варіант, так як він простіше і за вимовою і по написанню.
 • Актуальні питання на рахунок назви

  Ну і вінцем Вашої назви, є доменна зона. Що це? Це ті слова, якими буде закінчуватися назву Вашого сайту -. Spb,. Com і так далі. Якщо Ви створюєте сайт для російськомовної території, то краще всього вибрати закінчення «. Ru». Якщо Ви, наприклад, живете в Санкт-Петербурзі, то можете скористатися закінченням «. Spb», щоб таким чином визначити Ваше територіальну приналежність. Якщо ж Ви збираєтеся створювати сайт для всесвітнього користування, то варто вибрати закінчення сайта «. Com».


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.