На яку тему створити сайт?

Опубликовал admin | Інтернет | середа 20 березня 2013 20:47


На яку тему створити сайт?

Зараз багато хто хоче створити свій сайт, щоб заробити не ньому гроші. Але для початку необхідно визначиться з тематикою сайту. У цій статті ми розповімо, на яку тему створити сайт.

Комерційна тематика

Існує декілька категорій сайтів комерційної тематики. Це, наприклад, сайти про фінанси, про ремонт та будівництво, про роботу в інтернеті, про нерухомості і багато інших.

Тут є деякі особливості, враховувати які, вибираючи тему для свого сайту, Ви обов’язково повинні пам’ятати про те, що:

 • Таких сайтів велика кількість і ведуть їх фахівці, що володіють знаннями в цій сфері. Тому, Вам необхідно добре подумати р Ваших силах і бюджеті;
 • Комерційна тематика дуже приваблива, адже це: цільова аудиторія, часті запити з пошуку і висока плата за кліки. Подумайте, як Ви будете справлятися з конкуренцією в даному сегменті. Також для таких сайтів потрібні немаленькі вкладення відразу після створення;
 • Трафік на ці сайти нижче, ніж, наприклад, на розважальні. Але цей трафік – цільовий. Тому, сайт можете зібрати команду професіоналів, а може і втратити взагалі всіх, при неправильному його віданні або не маючи тієї інформації, яка потрібна відвідувачеві.
 • Розважальна тематика

  Перед тим, як створити такий сайт, проаналізуйте, що він Вам принесе. Тут також їсть?% 8
  C свої особливості:

 • Аудиторія таких сайтів, як правило, непостійна, тому її непросто втримати на такому сайті;
 • Плюс такого типу сайту в тому, що в десятку кращих по правильно підібраним певних запитах вийти простіше, але, на жаль, складніше втриматися;
 • Також, рекламодавці звертають увагу на такі ресурси менше. Адже Ви самі бачите, що рекламу в Інтернеті розміщують на серйозних сайтах;
 • У зв’язку з усім перерахованим вище вартість рекламних площ на такому сайті буде не висока.
 • Інші напрямки

  Також існують інші популярні теми для сайту. Наприклад, не варто забувати і про таких сайтах, як особисті – це сайти по хобі чи інтересам. При нормальній подачі інформації на такому сайті, Ви забезпечите собі цільову аудиторію, правда, нечисленну.

  Також можна вибрати таке напрямки, як жіноча тематика, яка може об’єднати красу і фітнес, косметичні засоби, харчування і дієту, кар’єру і виховання дітей. Плюс таких сайтів в тому, що тут можна розміщувати рекламу в широкому спектрі – наприклад, від прокладок до нерухомості та автомобілів.

  Експерти не рекомендують вибирати для сайту таку тематику, як «варез» (програмне забезпечення, яке «зламано», тобто незаконне).


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.