Де розмістити сайт?

Опубликовал admin | Інтернет | середа 20 березня 2013 20:47


Де розмістити сайт?

Сьогодні багато хто намагається розмістити сайти на так званих безкоштовних хостингах. Прочитавши нашу статтю, ви дізнаєтеся, де розмістити сайт – ми наведемо для вас кілька прикладів безкоштовних хостингів з їх коротким описом.
Насправді абсолютно безкоштовних сервісів не так і багато, та до того ж вони дуже обмежені у можливостях. Однак якщо ваш сайт досить простий (наприклад, написаний на чистому html), то ці хостинги стануть, мабуть, кращим варіантом. Правда, з урахуванням того, що вам доведеться миритися з рекламою хостера – а що ви хочете: сайт-то розміщують безкоштовно.

Де розмістити сайт безкоштовно

Перш за все, виділимо сервіс www.hostinger.ru. Це найбільш зручний хостинг, як з точки зору функціональних можливостей, так і з точки зору швидкості роботи сайту. На цьому хостингу можна навіть «прикрутити» свій домен. Прикрутити домен – це значить додати на хостинг сайт з іншим доменним ім’ям, відмінним від доменного імені хостингу. Так, на hostinger.ru можна розмістити сайти з іменами. Com,. Su,. Org та іншими. Така можливість, до речі, відсутня у того ж хваленого narod.ru. Наступним безкоштовним хостингом в нашому огляді стане www.wallst.ru. Це дуже непоганий хостинг, який дозволяє розміщувати навіть професійні сайти, написані не тільки на чистому html, але і, наприклад, на php. Зрозуміло, більшість професіоналів зволіють платні хостинги, оскільки на безкоштовних є безліч обмежень, що включають в себе значно звужені можливості по управлінню сайтом, рекламу хостера (куди ж без неї). Звичайно, можливості можна розширити, рекламу прибрати, але за це, зрозуміло, доведеться заплатити, тому такі хостинги і називають умовно безкоштовними, тобто безкоштовними, але не зовсім. Тим не менш, для новачків в IT-індустрії цей варіант підійде ідеально.

Де можна розмістити сайт

Існує також і відносно новий хостинг nx0.ru. Автори сайту обіцяють, що він буде без реклами, але навіть якщо рекламу на ваших сайтах показувати й не будуть, напевно передбачено щось інше – повинні ж власники заробляти! Ймовірно, на сайтах будуть розміщуватися посилання. Сервіс nx0.ru зручний своїми широкими функціональними можливостями. Схожий на нього і хостинг okis.ru – у нього менше можливостей, ніж у попереднього, але на ньому також можна розміщувати більш вимогливі до ресурсів сайти, ніж, наприклад, на відомому ресурсі by.ru, який, до речі, далеко не завжди буває доступний.

Про доступність сайтов

Ось вам, до речі, один з недоліків роботи безкоштовних хостингів (і багатьох недорогих): сайти, розміщені на них іноді (а на деяких – досить часто) бувають недоступні користувачам. Звичайно, це не критично, якщо це персональна сторіночка або який-небудь рідкісний фан-сайт, але якщо це, наприклад, комерційний проект – тут доведеться сто разів подумати, чи не перейти на платний хостинг. Справа в тому, що відсутність сайту в мережі може не найкращим чином позначитися на його індексації пошуковими системами, а це означає, що ваш сайт буде досить складно знайти в тих же Яндексі і Гуглі. Пошуковий робот буде все рідше повертатися на ваш сайт, якщо він не буде доступний регулярно.

Де можна розмістити сайт ще

Перш за все, це ucoz.ru – мабуть, самий популярний ресурс з власним конструктором сайтів. Звичайно, на смак і колір товариша немає (мені, наприклад, «юкоз» не подобається через нав’язливої реклами у верхньому куті), але зате ви зможете створити тут сайт з нуля, абсолютно не розбираючись в цьому. Зробити вельми непоганий і інформативний сайт на ucoz.ru зможе навіть дитина. До речі, на «Юкоз» також існує можливість прикручування домену. Взагалі безкоштовних (точніше – умовно безкоштовних) хостингів в інтернеті – хоч греблю гати.

Для яких сайтів безкоштовні хостинги

Автори таких систем роблять гроші на рекламних оголошеннях та засланнях, які вони розміщують на ваших сайтах. А натомість вам пропонується безкоштовний сайт і хостинг, на якому цілком можна створити невимогливий до ресурсів сайт навіть для комерційного використання. Чим поганий, наприклад, сайт-візитка, де ви грамотно і красиво розповідаєте про свої послуги? Також такі хостинги чудово підійдуть для створення тематичних сайтів – про улюблені фільми, музику, ігри, літературі і т.д., і т.п. Я, наприклад, зробив і цілком задоволений – це ж прекрасний спосіб ділитися своїми захопленнями і навіть заробляти, розповідаючи про те, що ти вмієш робити. Звичайно, для інтернет-магазину або крупного новинного порталу безкоштовні хостинги не підійдуть, але такі ресурси і не призначені для розміщення подібних сайтів. А ось для персональних сторінок і тематичних сайтів це цілком розумне рішення, оскільки немає сенсу переплачувати за хостинг в цьому випадку. Думаю, тепер вам зрозуміло, де розмістити сайт того чи іншого плану і структури.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.