Який взяти кредит?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Який взяти кредит?

Перш ніж ви вирішите для себе таке питання, як якийсь взяти кредит, необхідно задуматися, невже ви не обійдетеся без кредиту взагалі? І тільки після того, як вам дійсно вкрай потрібні гроші, можна розглядати варіанти банківських продуктів, що пропонуються на вітчизняному ринку в сфері кредитування. Всі кредити, які пропонуються банками, можна розділити на три групи – цільові, нецільові і житлові. Автокредитування так само мається на увазі під цільовими кредитами, які з погляду процентних ставок, є більш вигідними для споживача, тобто для нас з вами. Перед тим, як взяти кредит, необхідно детально пропрацювати всі можливі ризики, а також умови, на яких банк вам видає кредит. Обов’язково за допомогою юриста пропрацюйте кредитний договір, умови якого можуть містити деякі нюанси, які згодом стануть ключовими при вирішенні спірних питань.

Цільове кредитування

Цільові кредити є оптимальним варіантом для споживача, так як процентні ставки по них на порядок нижче, ніж по нецільових кредитах. З іншого боку, у разі невиплати або прострочення виплати кредиту, товар, який ви здобували в кредит, може піти з молотка, та ще ви і залишитеся винні банку. Але не будемо думати про погане, вирішуючи який кредит краще для покупки автомобіля, дорогий побутової техніки та ін

Крім того, цільові кредити видаються банками на більш тривалі терміни, ніж нецільові, і до того ж, їх суми можуть бути набагато більшими за нецільові. При оформленні таких кредитів потрібно певний пакет документів. Банківські працівники ретельно вивчають заявку і кредитну історію потенційного позичальника. Цільове кредитування, як правило, вимагає поруки та застави. Тому автокредитування для деяких росіян є не завжди оптимальним варіантом, оскільки знайти поручителя в наші дні, який би захотів мати відносини з банками, не дуже просто. До того ж, не завжди купуються автомобілі через салон, а кредит на покупку машини з рук банк не буде кредитувати.

Нецільове кредитування

Мабуть, немає жодного дорослої людини, яка б не знаходив у своїй поштовій скриньці пропозицію від банку щодо отримання кредитної картки. Рекламні проспекти подібного характеру, в основному розсилають великі банки, які зацікавлені в масовому нецільовому кредитуванні. Слід звернути увагу споживача, який вирішує для себе, який кредит краще взяти для ремонту квартири або для будівельних цілей, що кредитна карта має одну особливість – гроші, які перераховуються на неї, ви можете і не брати або брати їх частково, що значно скоротить ваші витрати на погашення відсотків. Деякі банки пропонують кредитні карти на вигідних умовах, наприклад, до 55 днів ви можете користуватися безвідсотковим кредитом.
У той же час, деякі банки складають договору за картковими кредитами, а деякі і не складають. Пам’ятайте, що всі умови договору ви повинні вивчити досконально, особливо, що стосується умов дострокового погашення кредиту, а також, нарахування пені та штрафних санкцій.

Іпотечне кредитування

Для покупки житла нецільове кредитування не підходить, тому що сума за такими кредитами надзвичайно мала. Вибирати, який кредит краще взяти для придбання житла, не доводиться, тому що для таких цілей передбачені житлові кредити, тобто, іпотека. Отримати сьогодні іпотеку дуже складно, незважаючи на те, що багато російських банки пропонують вигідні умови. Розглядаючи можливість придбання квартири в кредит, необхідно розуміти, що іпотека – це довгострокове кредитування, і чи зможете ви оплачувати кредит через рік або через два, чи будете ви працювати в тій же організації, яка виплачує вам хорошу зарплату – невідомо. А ось платити відсотки по кредитах, виплачувати тіло кредиту прийдеться регулярно, тобто щомісячно. Тому обов’язково продумайте всі варіанти придбання житла, і тільки в тому випадку, коли немає іншого виходу – беріть іпотечний кредит.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.