Який банк краще?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Який банк краще?

Як можна визначити, який банк краще? Зробити це складно, адже, в одному, низькі ставки за кредитом, а комісія за переклади велика, в іншому ж – навпаки. Спробуємо розібратися!

На сьогоднішньому ринку фінансових послуг склалася така ситуація, що рано чи пізно, ми з вами, при такому достатку пропозицій, стаємо перед вибором, а, який банк кращий. Тому, як без банківських послуг, сучасній людині існувати, досить, складно. Один з них, пропонує хороші відсотки за вкладами, інший, обіцяє пільговий кредит, і, зробити правильний вибір стає дуже великою проблемою.

Почнемо з того, що, визначимо, що ж для нас, все-таки, важливіше? Зручність і якість обслуговування, або ж, максимальна вигода, від нашої угоди з банком?

В залежності від суми вкладу, на допомогу нам прийдуть, такі банки, як ВТБ24 (пропонує максимально 12%) і Росбанк (максимально 10,8%) – що зарекомендували себе, як установи, з надійною репутацією. Однак, якщо плануєте відкривати невеликий внесок, то, тут, вигідніше звертатися в МДМ-банк (до 10,4%), Россельхозбанк (до 10,25%), Банк Москви (до 9,95%), і, Ощадбанк (максимально 9,75%).

З одного боку все добре, банки надійні, заслуговують поваги, але не будемо поспішати, і, з’ясуємо, який кращий банк, з перерахованих! Переглядаючи статистику відгуків клієнтів банку, не гріх сказати, що, більше всіх нарікань, викликає, як раз ВТБ24. Причин для скарг багато: і обслуговування, і часта неможливість з’єднання з оператором по телефону, і, не завжди, якісна робота периферійних філій. Найменша ж кількість претензій викликає Росбанк. Що вже дає нам причину почати з ним співпрацю.

Якщо ж, ми хочемо вберегти себе від довгого стояння в чергах, то, наприклад, в Ощадбанку існує така корисна річ, як графік відвідувань, на якому, вони відзначають, в які дні у них очікується найбільший наплив клієнтів. До того ж, зараз, практично, у всіх банках, вводиться поняття електронної черги. Що, вже, дозволяє нам грамотно розподіляти свій час.

Але, припустимо, ми нарешті, визначилися для себе з поняттям який банк краще. Тоді, подивимося, а що ж нам обіцяють ці банки, крім хороших відсотків по вкладу.

Карта якого банку краще?

Експерти відзначають, що попит на цю послугу в нашій країні незмінно зростає, і, якщо раніше, їх зручність розуміли небагато, то, на даний час, число користувачів незмінно збільшується.

Тим більше, зараз банки, борючись за свого клієнта, поступово, знижують вартість річного обслуговування карт, плюс радують нас різними бонусами. Так, лідер, по випуску карт, Ощадбанк, пропонує оформити картку “Аерофлот” з системою накопичення балів, які ви можете витратити, збираючись у подорож, в яку точку планети. Не відстає від нього, і ВТБ24 (2-е місце) з Альфа – Банком (3-е місце), пропонуючи клієнтам свої унікальні бонусні програми.

Єдине, про що варто заздалегідь потурбуватися, це, в якій валюті відкривати карту. Так, якщо ви плануєте користуватися нею за кордоном, аби уникнути зайвих комісій за конвертацію, можливо, є сенс відкривати її в євро або доларах.

Якщо вище йшла розмова про дебетові (передплатних) картах, то визначимося, тепер, кредитна карта якого банку краще. Найоптимальніший варіант тут, все той же ВТБ24, який пропонує нам мінімальну ставку за кредитом, а, саме, 19%. До того ж, на неї встановлено пільговий період в 50 днів, тобто весь цей термін, ви маєте право користуватися наданими грошима, практично, безкоштовно.

Сама ж, дорога кредитна карта, випускається банком “Східний експрес”, за неї, з нас спитають, аж, 30%, причому, без надання пільгових днів.

Іпотека

Зупинимося, тепер, на хвилюючою багатьох, іпотечній програмі, і, спробуємо з’ясувати, який банк краще для іпотеки. Перш за все, хочу звернути увагу, що, як не дивно, але, грає роль, в якій валюті береться іпотечний кредит. Так, наприклад, один з оптимальних варіантів надає банк “Nordea” – якщо брати євро – під 8,25%. Однак, якщо брати, вже, доларову або рубльову іпотеку, тут банк здає свої позиції.

А ось, за кількістю доступних програм, тут, безсумнівне лідерство у МДМ-банку (в середньому 9,5%, в залежності від програми).

Тепер, таке питання: який банк краще для ІП. Тут, такий варіант: комерційний або державний. У більшості комерційних банках відсоток за обслуговування менше, ніж, відповідно, в держ. банках. Як правило, ІП передбачає великі суми коштів на розрахункових рахунках, і, тут, вже вибирати кожному своє: безпека чи невисокі тарифи за обслуговування.

Зробивши такий короткий огляд, ми бачимо, що по кожному виду надання послуг, ми можемо знайти свій оптимальний банк. І, в кожному, ми можемо знайти свої плюси і мінуси, так що, невелика рада, уважно вивчіть “до” сайт банку, і, подивіться, наскільки утішні про нього відгуки, і, головне, як довго банк існує на фінансовому ринку. Ну і не зайвим, буде поставити себе на місце співробітника, і, відповісти самому собі на питання, а, в якому банку добре працювати саме вам?


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.