Яка валюта в Таїланді?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Яка валюта в Таїланді?

Збираючись у подорож практично всі туристи задаються питанням – яка валюта в Таїланді переважніше, що краще брати з собою – євро чи долари, і за яким курсом можна обміняти рублі на валюту цієї країни. Давайте спробуємо розібратися у всьому по порядку.

Валюта Тайланда

В першу чергу, з’ясуємо те, які гроші в Таїланді в ходу. Національною грошовою одиницею Королівства (а в Таїланді діє конституційна монархія) є Тайський Бат (Thai Bath). Бати приймаються у всіх магазинах, ресторанах, кафе та інших закладах країни. Курс цієї валюти, також як і будь-який інший, підданий коливанням, проте останнім часом, економіка Таїланду достатня стабільна і вартість бата по відношенню до грошей інших країн змінюється незначно.

Проблема полягає в тому, що Центральний Банк Росії не котирує бат, тому курс цих валют обчислюється через відносини рубля і тайських грошей до долара. Втім, це не так важливо – зараз за 1 тайський бат дають приблизно 1 рубль 4 копійки. Останніми, зазвичай нехтують при підрахунках – вважається, що наші валюти відносяться “один до одного”.

І все-таки, яка валюта в Таїланді зручніше для обміну? Насправді, великої різниці немає. Ставлення бата до долара або євро цілком відповідає загальносвітовим тенденціям. Середній курс американської валюти – близько 31 бата за один долар, а європейської – приблизно 43.

Як ми вже з’ясували – бати приймають всі установи країни, а ось з іноземною валютою ситуація куди складніша. Можливо, в туристичних центрах, курортних містечках і дорогих готелях у вас візьмуть долари або євро, проте курс обміну буде воістину грабіжницьким. Готівкові ж рублі, навряд чи взагалі зацікавлять тайців.

Здійснити обмінні операції можна у відділенні будь-якого банку. Навіть у найменшому містечку обов’язково є хоча б одну фінансову установу – через державний банк (рожева вивіска) платять зарплату держслужбовцям. Останнім часом, в обмінниках стало можливо навіть обміняти рублі, але курс також залишає бажати кращого.

Приймаючи рішення яку валюту брати в Таїланд, врахуйте також, що найчастіше простіше і зручніше розплатитися банківською картою. Рублеві і доларові картки Visa та MasterCard, російських банків працюють на території цієї теплої країни.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.