Яка комісія в банкоматах?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Яка комісія в банкоматах?

Одному із складових бізнесу банкірів є стягнення комісії при знятті коштів у банкоматах. Іноді такий бізнес будується на обмані, клієнти просто не знають, скільки готівки понад їх суми було знято банком. Проте володарі пластикових карток вже звикли до такого стану речей і змирилися з ним. Але все ж варто дізнатися, яка комісія в банкоматах.

Комісія при введенні і виведенні коштів

Комісія при знятті готівки в банкоматах для кожного з нас стала вже повсюдним і звичайним явищем. Ми навіть перестали його помічати. Швидко знімаючи гроші в торгових центрах, аеропортах, вокзалах, ми абсолютно не помічаємо, як електронний гаманець починає стрімко порожніти. Кожен банк встановлює свою плату за послугу при переведенні в готівку грошей у банкоматах. Вона залежить від того, яку суму клієнт хоче отримати на руки. Як правило, така плата становить від 0,5 до 5% від суми зняття грошових коштів. Комісія за введення буде менше, і складе від 0,3 до 2% від внесеної суми. Якщо клієнт вирішить зняти гроші у своєму рідному банкоматі, банк або не візьме комісію взагалі, або зробить її символічною. Однак деякі банки, наприклад, такі як Альфа-банк, знімають комісію навіть у своїх банкоматах. Часом клієнт може залишити від суми, що знімається 5%. Досить часто банк встановлює ліміти на комісію за зняття. У такому разі вигідніше за все буде знімати відразу великі суми. Але, іноді, якщо картка належить рідному банку, клієнту дозволяється зняти кошти, які не перевищують певної суми, в одному банкоматі.

Комісія в Ощадбанку Росії

Давайте ознайомимося з тим, яка комісія в банкоматах Ощадбанку при знятті грошових коштів. Даний банк дозволяє своїм клієнтам знімати на добу не більше 300 тис. руб. без комісії. Якщо сума буде вищою, то доведеться платити комісію в 1%.

Зняття коштів без комісії

Володарям пластикових карток буде дуже корисно дізнатися, які банкомати не беруть комісію. На щастя, на сьогоднішній день все більша кількість банків відмовляється від зняття комісії при виведенні грошових коштів. Причому це поширюється як на “свої”, так і на “чужі” банкомати. Поки така «амністія» поширюється в основному на дебетові карти, а операції з кредитними картами обкладаються комісіями. Так, Локобанк скасував в “своїх” банкоматах комісію за зняття грошових коштів, але в “чужих” комісію залишив.
Вона становить 1%. Якщо знімати гроші за рахунок кредитного ліміту, то, незалежно від приналежності банкомату, комісія становитиме 4%.

Якщо ви хочете знімати грошові кошти без комісії, робіть всі операції з пластиковою картою переважно в банкоматі “рідного” банку.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.