Як зробити грошовий переказ?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Як зробити грошовий переказ?

Дуже часто, у нас буває ситуація, коли потрібно терміново зробити переказ грошей. Чи то родичам потрібно допомогти, чи то друг затримується у відрядженні і треба виручити. А чи всі знають, як зробити грошовий переказ?

Як відправити переказ

Проблем у вас буде менше, якщо у людини, якій ви хочете вислати гроші, є рахунок в банку. Дізнайтеся повна назва банку, його кореспондентський рахунок, номер рахунку одержувача.

Якщо вам потрібно відправити терміново гроші, і ви хочете, щоб їх отримали в день відправки, то для цих цілей існують служби, які займаються моментальними грошовими переказами: «Вестерн Юніон», «Миттю», «Контакт», «Юністрім» , «Бліц», «Лідер» та інші. Дізнайтеся, які комісії за переказ вони беруть, і виберете для себе підходящий варіант. Зазвичай, комісія залежить від суми грошового переказу. При цьому, вказується мінімальний і максимальний розмір комісії.

У вас при відправленні грошового переказу повинні при собі бути паспорт та гроші. Ви повідомляєте про те, куди ви хочете вислати переклад. Досить назвати країну проживання адресата і місто. Гроші ви передаєте офісному співробітникові, а він вам натомість – квитанцію про оплату. На квитанції зазначено номер, який ви повідомляєте одержувачу грошей. Через годину, після вашого відправлення він зможе з паспортом отримати свої гроші.

На території Росії немає обмеження суми грошових коштів для здійснення переказу. В країни СНД і в країни далекого Зарубіжжя можна здійснювати перекази в російських рублях і іноземній валюті.

Якщо зробити аналіз, то можна побачити, що принцип роботи всіх систем однаковий. Різниця спостерігається лише в тому, яка швидкість перекладу і географія його охоплення. Це і є головні пункти при виборі, якщо ви задалися питанням, як зробити грошовий переказ. В Інтернеті завжди можна знайти адресу пункту обслуговування, який для вас підійде.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.