Як зняти гроші з банкомату?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Як зняти гроші з банкомату?

Зняття грошей з пластикової картки через банкомат, здавалося б, зовсім вже нехитра операція. Однак ті люди, в руках у яких така пластикова карта виявилася вперше в житті, можуть відчувати деякі труднощі і спочатку нерідко задаватися питанням про те, як зняти гроші з банкомату. Крім цього, під час використання поширених нині всюди банківських терміналів слід дотримуватися помірну обережність для того, щоб не попасти на гачок до шахраїв. Адже останніх в наш час нітрохи не менше, ніж самих банкоматів і вони використовують надбання науково-технічного прогресу для досягнення своїх підступних цілей.

Дійсно, багато хто скаже, мовляв, що могло б бути в житті простіше і здивуються після питання, як зняти гроші через банкомат. Для цього знадобляться всього лише пластикова карта, що належить одному з банків, а також доступ безпосередньо до самого банкомата. Здавалося б, абсолютно ніяких премудростей. Спробуємо ж розглянути обговорювану тему з декілька несподіваної точки зору. Отже, наведемо нижче певний ряд дій, необхідний для виконання при бажанні зберегти недоторканність і конфіденційність власного електронного грошового рахунку, а також прямого доступу до цього самого рахунку з боку сторонніх осіб.

Належність пластикової картки

В першу чергу необхідно чітко зазначити, що користуватися слід тим банкоматом, клієнтом банку якого є саме Ви. До прикладу, зняття грошей з картки «Райффайзенбанк» найкраще здійснювати з терміналу цього ж самого банку. У цьому випадку користувачеві вдається уникнути виплати комісії, передбаченої за вчинення операції з банкоматами сторонніх банків.

Сама ж операція виглядає до непристойності просто. Потрібно буде просто вставити в термінал свою особисту картку, ввести пін-код, який знаєте тільки Ви і після цього потрапити в інтерфейс банкомату, де в свою чергу слід вибір бажаної валюти зняття, при необхідності номера рахунку і уточнення суму зняття.

Якщо все працює вірно, пристроєм здійснюється видача запитаної суми, а також видача відповідної квитанції, що відображає залишок на рахунку після виконання операції. Як бачите, питання про те, як зняти гроші з банкомату, виявляється зовсім неважким.

Захист від шахраїв

Ні для кого не секрет, що в будь-які часи, а в тому числі і в наш прогресивний час завжди існували, існують і будуть існувати нечесні люди, які прагнуть легко поживитися за рахунок обирання або обману порядних громадян.

Для того щоб не стати жертвою шахраїв при знятті з банкомату своїх грошових коштів, слід в саму першу чергу звернути увагу на приймач пластикових карт. У тому випадку, якщо колір його відмінний від загального кольору всього терміналу, або ж він має деякі зазорами на місці кріплення, краще уникати використання цього пристрою.

Швидше за все, що в сформованій ситуації ви маєте справу з витівками шахраїв. Адже в накладках приймачів пластикових карт не дуже-то складно замаскувати зчитувальні пристрої, які передають інформацію про всі картах і станах рахунків зловмисникам. А на підставі отриманої інформації неважко навіть в кустарних умовах виготовити копію конкретної карти, а в найближчому майбутньому нею скористатися. Найчастіше накладки такого роду супроводжуються присутністю накладної клавіатури, при введенні пін-коли на якій він моментально повідомляється зловмисникові, ніж надає йому всю інформацію, необхідну для того, щоб зняти гроші з конкретного карткового рахунку.

Будьте обережні і пильні. Особливо протягом першого часу використання пластикової карти. Ні в якому разі не повідомляєте зовсім нікому (бажано навіть найближчим людям, за винятком особливої необхідності) пін-код до своєї особистої банківської карти. І не забувайте, що якщо не зовсім вже все, то дуже і дуже багато залежить від Вашої особистої уважності. Як, в принципі, і в будь-якій справі, пов’язаному з прийняттям чи передачею грошових коштів.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.