Як відмовитися від кредиту?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Як відмовитися від кредиту?

Кредитами в наш час користуються всі! Іноді це буває єдиним способом вирішити фінансові проблеми.
Спробуйте накопичити гроші на купівлю квартири, якщо ви молода сім’я і вам ніде жити! Звичайно ж, кредит – це єдина можливість взяти гроші на покупку життєво важливого майна та віддавати протягом тривалого часу, не сильно обмежуючи себе у фінансах. Але людина непостійний і іноді передумує брати гроші в борг, тому що змінюється ситуація. І тоді він починає цікавитися питанням, яке не перейнявся заздалегідь, як відмовитися від кредиту?

Від кредиту можна відмовитися в будь-який момент, поки ви не підписали договір із банком. Поки цього не відбулося, достатньо просто зателефонувати в банк і повідомити усно про відмову. Як тільки ви взяли в руки договір і підписали його, процедура відмови ускладнюється. Для нього вам треба буде написати заяву і уважно розглянути всі документи, які ви підписали. Якщо вам вже встигли відкрити рахунок, то анулюйте заявку. Якщо розпочато виробництво пластикової карти, то терміново зупиняйте його краще письмовою заявою. Статистика відмов від кредитів на даному етапі говорить про те, що лідерами по відмовах є іпотечні кредити, споживчі, і на третьому місці – кредити на купівлю автомобілів.

А от якщо ви взяли гроші в руки і підписали документи про отримання фінансових коштів, то все, повернення угоди неможливий. Вам в будь-якому випадку вже доведеться заплатити страховку, в основному це 1,5% від видаваної суми. У перший платіж по кредиту вами вже буде виплачений певний відсоток. Тому у вас є один вихід – погасити кредит достроково. Але майте на увазі, що не всі банки дозволяють позичальникам гасити кредити достроково. Якщо таке погашення можливо, то треба написати заяву і принести в банк потрібну суму. У цьому випадку відповідь на питання, чи можна відмовитися від кредиту, негативний. Так що думайте гарненько, перш ніж узяти гроші у банку, ретельно зважуйте свої можливості.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.