Як відкрити рахунок у банку?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Як відкрити рахунок у банку?

Більшість сучасних людей відчувають необхідність у відкритті банківського рахунку. Згідно із законодавством, кожна повнолітня людина може відкрити банківський рахунок. При цьому, він може відкривати рахунок як фізична особа, приватний підприємець або як юридична особа, яка представляє певну організацію.

Про те, як відкрити рахунок у банку, вам можуть підказати його співробітники. Якщо ви підготуєтесь до цієї процедури заздалегідь, ви зможете істотно заощадити свій час і спростити процес відкриття рахунку.

Необхідні документи

Якщо ви хочете відкрити рахунок як фізична особа, для цього вам потрібно мати з собою свій паспорт, а також суму грошей, необхідну для відкриття рахунку. Для різних банків ця сума може бути різною. Наприклад, в Ощадбанку відкрити банківський рахунок можна з сумою 10 рублів. Для людей, які є підданими іноземних держав, при відкритті банківського рахунку потрібно надати документ, що підтверджує право цієї людини на перебування в Росії.

Відкриття рахунку

Для оформлення рахунку необхідно звернутись до тих співробітників банку, які знають, як відкрити банківський рахунок, і займаються цим. Як правило, такі люди працюють у відділах депозитних операцій.

Зібравши необхідні документи, зверніться до співробітника банку і поясніть, в якій валюті ви хочете відкрити рахунок, а також, які види операцій ви будете проводити за допомогою даного рахунка. Таким чином, співробітник зможе підібрати для вас оптимальні умови договору. Перед тим, як підписати його, вивчіть всі умови максимально ретельно, а також зверніть увагу на те, які відсотки будуть стягувати з вас за твір певних фінансових операцій.

Тільки після того, як ви переконаєтеся, що вас влаштовують всі умови, підпишіть договір. Згідно з умовами договору, ви погоджуєтеся, щоб банк відкрив особовий рахунок для вас і обслуговував його, при цьому ви надаєте співробітникові банку свої паспортні дані. Зверніть увагу на копію договору, яку вам дають на руки: у ній повинні бути такі ж підписи та печатки, як і на що залишився в банку екземплярі.

Після цього вас попросять залишити зразок підпису в спеціальній карті банку. Надалі, вам потрібно буде ставити таку ж підпис на всіх документах, що укладаються з банком.

Потім ви зможете використовувати свій особовий рахунок. Як відкрити його для роботи? В першу чергу, покладіть на нього гроші. Для цього з паспортом та копією договору потрібно підійти в операційну касу банку та внести потрібну суму на рахунок.

При відкритті особового рахунку ви можете додатково замовити пластикову карту, за допомогою якої ви зможете розпоряджатися своїми грошима більш оперативно. Вона дозволить вам знімати кошти з рахунку в банкоматі, а також розраховуватися нею в магазинах.

Щоб контролювати свої витрати, ви можете щомісяця брати у банку виписки про зняття і прихід коштів на рахунок, або скористатися послугами інтернет-банкінгу.

Якщо ви хочете дізнатися, як відкрити рахунок є ІП, то ця стаття вам допоможе: «Як відкрити розрахунковий рахунок ІП?»


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.